Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a férjem?

Figyelt kérdés
Kifejtette, hogy nem szeret, és nem is tetszem neki, minden szar, út csinálok, de azért feküdjek le vele. Mondtam, ez nem így működik, némi érzelem kellene hozzá. Megkérdezte, hogy mi köze a kettőnek egymáshoz. Mondtam, hogy azokat, akik érzelem nélkül szexel, azt k... nak hívják. Azt mondta, hogy végülis minden nő az, mert van, aki ékszerért, meg virágért csinálja.
2020. ápr. 5. 15:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem érdemes vele semmiről sem beszélni, fölösleges. A válás megfontolandó.
2020. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nem tudom, nekem mindig volt egy olyan elkepzelesem h akivel vagyok, az engem is minosit, legyen az barat, baratno, ferj. En ezzel az emberrel meg egy szobaban sem tartozkodnek, nem hogy a ferjemnek neveznem. Ezt kerlek gondold at. Te ez a szinvonal vagy noben?
2020. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!