Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Észre vettem hogy házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre vettem hogy házasságban sok nő megalazkodik a férjének. Miért?

Figyelt kérdés
Szeretik a megaláztatásokat, vagy így vannak kódolva génjeik? De most komolyan, miért? Tudni illik én domináns Férfi vagyok de nem tennék olyanokat a hazastarsammal mint némelyik férfi. Tisztelt hol marad? Így élnek napjainkban a négy fal között?
2020. márc. 20. 07:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kevesebb nő alázkodik meg,mint amennyi férfi.
2020. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%
A nőknek fontosak a külsőségek. Szeretnek vetélkedni egymással. Üzemben dolgozó nőtől hallottam. Lenézik azt a kolléganőt akiért esőben, rosszabb időben nem a pasi jön autóval.Ilyenkor komoly mustra folyik ,kinek milyen pasija és autója van. Aztán fontos, hogy a férfi mennyire kényezteti el anyagilag a nőt. Ismerek egy hölgyet ott a szex is sok, a közös kasszát a nő kezeli , amibe a pasi tesz 3-szor annyit, és a nő nem ül buszra (nem vezet) apuci mindig készenlétben van. No, ez a nő nem lát magától.Ez tipikus. Általában sok nő a pasitól érzi értékesnek, különlegesnek magát. És igen egy jó pasinak (akiért a barátnők irigylik) otthon a négy fal között a legtöbb nő lemegy kutyába. (Nő vagyok)
2020. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12: azaz függ a pasitól. Anyagilag is, mert magának nem tudná ezt a színvonalat megteremteni, meg azért is, mert nem vezet, meg mert amúgy a nő semmit nem tud felmutatni a pasin kívül. Én továbbra is fenntartom, hogy a lábtörlő szerepét csak az a nő vállalja, aki a maga lábán nem tud megállni, vagy akibe ezt nevelték.
2020. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy értelmes válaszokat kaptam. Azért elgondolkodtató mik történnek családon belül (férj feleség).
2020. márc. 20. 19:01
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy ember valódi jellemét akkor ismerhetjük meg, ha kiszolgáltatott helyzetbe kerülünk.

A volt férjem a második gyereknél leuralt, szinte át lettem zavarva a gyerekszobába, öt napos császárral takarítanom kellett, tejlázzal főzni...

Válás után lett egy párom. Egy éve voltunk együtt, amikor lezúgtam a lépcsőn. A térdemben szalagszakadás,bal csuklótörés, jobb csuklóficam, agyrázkódás. Úgy néztem ki, mint akit agyonvertek. Párom hozzámköltözött, szó nélkül segített, vitte a gyerekeket oviba, suliba, bevásárolt, ápolt, etetett, hogy pihenjen a kezem.

2020. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!