Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bunkó vagyok, mert azt mondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó vagyok, mert azt mondtam a férjemnek, hogy ne vegyen nekem virágot?

Figyelt kérdés
Megmondtam, hogy nem kell virág, mert nem szívből adja, nem azért, mert szerinte is fontos, hogy egy kicsit különleges legyen ez a nap, hanem azért, hogy családi béke legyen. Így nekem nem kell. Megkönnyebbülten felsóhajtott és elment itthonról. Többet ért volna, ha ma itthon marad és segít egy kicsit, meg itthon marad. Évekig mondtam neki, hogy ez többet ér, mint a baromi drága virág, de sosem értette meg. Most elmondtam neki, hogy már ez sem érdekel.
2020. márc. 8. 09:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk már. Azt mondja, nem érdemlem meg a virágot, mert csesztettem éveken át és nem vagyok vele kedves. De hogyan legyek kedves, ha tudom, hogy kényszerből van velünk, és tudom, hogy más nőkre vágyik. Mondtam neki, hogy legalább spórolt akkor egy csomó pénzt, mert nem kell semmire virágot venni. Ha már úgysem érdemlem meg. Szerinte egy oda lökött boldog nőnapot is ér annyit, mint egy szál virág. Bezzeg a fiam reggel nekiállt és rajzolt egy tulipánt, mert az anya u kedvenc virága.
2020. márc. 8. 13:23
 12/15 anonim ***** válasza:
17%
Ne csesztesd éveken át.
2020. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
De miért vagytok még együtt? Csak a gyerek miatt ne maradj vele, neki is jobb egy kiegyensúlyozott szülő, mint két lelkibeteg.
2020. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

reszletkerdes. A hazassagotok eleve szar. Miert nem jarsz a kedveben es miert nem jar o a te kedvedben?

Nem erzi jol magat othon es azt neked kell tudni a miertet.

A.masik legyel szexy neki

2020. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
El kéne válni. Itt te sem és ő sem boldog...
2020. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!