Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bunkó vagyok, mert azt mondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó vagyok, mert azt mondtam a férjemnek, hogy ne vegyen nekem virágot?

Figyelt kérdés
Megmondtam, hogy nem kell virág, mert nem szívből adja, nem azért, mert szerinte is fontos, hogy egy kicsit különleges legyen ez a nap, hanem azért, hogy családi béke legyen. Így nekem nem kell. Megkönnyebbülten felsóhajtott és elment itthonról. Többet ért volna, ha ma itthon marad és segít egy kicsit, meg itthon marad. Évekig mondtam neki, hogy ez többet ér, mint a baromi drága virág, de sosem értette meg. Most elmondtam neki, hogy már ez sem érdekel.
2020. márc. 8. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%

Nem vagy bunkó, igazad van. Az en szuleim is igy elnek, rossz volt nezni, mig el nem koltoztem. Sajnalom :(


Lehet, hogy hozza kellett volna tenned neki is, hogy jobban orulnel annak, ha otthon maradna segiteni, vagy valami kozos minosegi idotoltesnek (bar ha az is csak kotelessegbol van, ugyanott vagy mint a viraggal...)

2020. márc. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, sokszor, sokféleképpen. Nem esett le neki. Meg megmondta, hogy neki ez nem jó tevékenység, úgyhogy azt csinálja, ami neki jó.
2020. márc. 8. 09:42
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

es neki mi a jó?


Egyebkent meg hivd fel valamelyik baratnodet, vagy lanytesodat, felnott lanyodat, stb. es csinaljatok valami csajos programot, akar beulhettek valahova egykavera, sutire. Unnepeld meg veluk a nonapot!


Es nem artana komolyan elbeszelgetni a ferjeddel, hogy hajlando e meg energiat fektetni a kapcsolatba, mert nagyon ugy tunik hogy nem. Akkor meg lehet egyedul boldogabb lennel.

2020. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Jó tetted, de sajnálom, hogy nem veszi a lapot, azaz, hogy többet jelentene az együtt töltött idő...
2020. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Neki mi a jó? Ha nem velünk van. Túl hangosak vagyunk neki, ő nem tud pihenni. Ja, meg segítenie kellene itthon. Inkább elmegy, hazajön enni, aztán megint elmegy. Este hazajön, eszik, leül a gép elé, vagy a tv elé. Aztán ha elalszik a gyerek, megkérdezi, hogy nem akarod bekapni? Ez a felvezető a szexhez. Ha néha van szex, a szememre veti, hogy csak dugunk, mert nincs csók sem. Hát nekem nincs kedvem csókolózni, legyünk túl rajta, aztán jól van.
2020. márc. 8. 10:21
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Az év minden napján a férjed kihasznál és megaláz, nem szeret. Minek vagytok együtt?
2020. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Te jó ég, mit tett veled ez a házasság... A férjed egy ősbunkó (már bocs), és még te kérdezed meg, hogy az vagy-e. Nem látod a fától az erdőt. Az én kérdésem is az, hogy minek vagytok még együtt? A gyerek miatt elviseled, hogy semmibe vesz, mint embert mint nőt?!
2020. márc. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Na, ebben a kapcsolatban is a virág a legkisebb probléma.


Ha nem akar veled, veletek minőségi időt tölteni, ha semmi energiát nem képes a kapcsolatra fordítani, ha semmi figyelmesség, kedvesség, szeretet nincs benne (legalábbis nem mutatja ki), minek van veled? Csak nem azért, mert neki ez olyan kényelmes? Ennél mindenki többet, jobbat érdemel, érdemes lenne erre őt is ráébreszteni. Ha meg nem akar változtatni, vagy fel se fogja, hogy kéne, akkor lépni kell és kész.

2020. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Te sem szereted már.
2020. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

TUl hangosak?? Hany eves gyerkocod van? Azert a ferjed csak tisztaban volt vele, hogy a gyerekek olykor hangosak, es nem kussolnak a nap 24 orajaban, ugyhogy ez nem kifogas.


Sajnos sok ferfi nem kepes felnoni az apasag felelossegteljes es olykor lemondassal jaro feladatahoz.


Sajnalom kerdezo. Miert nem beszelgetsz el vele nagyon komolyan?

2020. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!