Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eltávolodtunk, hogyan szerezhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csillka kérdése:

Eltávolodtunk, hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt és öt éve házasok. Van egy 3 éves kisfiunk. Minden jol ment szerinte, mig a kicsi meg nem született, és szerinte én teljesen elhanyagoltam őt és eltávolodtunk. Valamilyen szinten igaza van, csak nekem fel se tünt, mert hát a gyerek...Az a baj, hogy ezt 3 év után mondta ki, amikor is, már minden zavarta. Előhozott régi sérelmeket, hisztiket stb. Azt mondta már nem tudja mit érez, eltávolodtunk. Sexuális élet rendben van, és a kicsit is imádja, viszont velem rideg hónapok óta. Sokat veszekszünk, mindenért kiakad. Válásról nem volt szó, de nagyon nem jó ez így nekem sem és neki sem. Ezt tetőzi egy stresszes munka, minden nap már idegesen jön haza. Szüleivel sem felhőtlen a viszonya. Mindig meghallgatom, kedveskedek de nem elég..hetek óta nem mondta, hogy szeret, máskor naponta többször. Vajon, hogyan szerezhetném vissza ? Köszönöm
2020. jan. 31. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Párterápia, pszichológus, egymással való beszélgetés.
2020. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem tudja elfogadni, hogy "most a gyerek az első", hogy "ilyenkor megváltozik a párkapcsolat". Amit első javasolt azt tudom én is csak mondani.
2020. febr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Vélelmezhetően tényleg elhanyagoltad az uradat éveken ketesztül. A böjtnek itt az eredménye.


Mind a ketten pontosan ugyanannyira hibásak vagytok. Ő azért, mert nem segített többet és nem nyitotta ki a száját, amikor kellett volna. Te pedig azért, mert észre se vetted, hogy urad is van, akit nem kellene hanyagolni. A gyerek pedig a legrosszabb érv arra, hogy hanyagoltad.


Ha ezek után maradt még valami, ami összeköt titeket (házasság, gyerek nem érv!), akkor ahogy az első írja. Egyébként pedig mielőbbi válást javaslok, hogy el kerüljétek az évekig tartó vérszívást.

2020. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte beszélgetés, hosszasan, kit ki zavar, ki mire vágyik, mi változzon. Ha ezek tisztázottak akkor tenni érte. Ő vegye ki jobban a részét a gyereknevelésből, neked kicsit több idő jut magadra.

Ha tudjátok egy estére vigyétek át nagyszülőkhöz/unokatesókhoz hogy elmehessetek egyet randizni, csak ketten, megpróbalni programokat szervezni. Kommunikálni,nagyon sokat.

2020. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. A válás egyelőre nem került szóba, kb. 2 hónapja tart ez a fura állapot és megpróbálnánk mindent e gyerekért főleg..de nem csak. Nagyon szereti a kicsit és persze a fiam is az apját, nem szivesen választanám el őket. Szó mi szó én is kiváncsi vagyok mi lesz velünk, majd megírom ha jutottunk valamire.
2020. febr. 1. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Kedves Kérdező! Azóta mi a helyzet?
2022. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!