Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 31 eves nőként ti a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 eves nőként ti a helyemben a csaladalapitast vagy a tovabbtanulast levelezon valasztanatok?

Figyelt kérdés
8eve vagyunk hazasok a ferjemmel. Tervezzuk a gyereket, viszont most lenne egy lehetőség a munkahelyemen ha elvegzek egy 4 eves főiskolát levelezon. Igy a babaproject csuszna nem keveset. A ferjem mar 44 eves. Ti mit tennétek a helyemben?
2020. jan. 25. 18:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem mondtam le egyikről sem. Levelezőn tanultam és 2 gyereket szültem közben. Nem látom, hol a gond?
2020. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Egyertelmuen a babat valasztanam. 4 ev mulva 35 eves leszel, es vedd figyelembe, hogy nem biztos, hogy rogton osszejon. Siman meg evekig kitolodhat. Plusz, a ferjed mar most sem fiatal a gyerekvallalashoz. 4 ev mulva majdnem 50 lesz.
2020. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Mindenképp a családalapítást választanám. Így tényleg kifuthattok az időből.
2020. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 acelsziv ***** válasza:
87%
Párom 2 gyerek mellett tanul levelezőn. Mi a gond?
2020. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Lachesys ***** válasza:
61%
szerintem i szulj ha akarsz gyereket. ha 26 lennel azt mondanam tanulj, de igy... plusz a levelezot azert baba mellett is lehet csinalni, bar attol is fugg mi az.
2020. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Tanulnék és soha nem vállalnék gyereket
2020. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha a gyerekvállalás most is ilyen kérdéses nálatok, hogy nem akarjátok veszettül, inkább ne vállaljatok gyereket. Ezt nem rosszindulatból mondom, teljesen meg tudom érteni ezt az érzést, de egy gyerek életre szól, hatalmas elhivatottságot és felkészültséget igényel szellemileg és anyagilag is, amennyiben normálisan szeretnétek csinálni. Még egy főiskolánál is többet.


Egyébként ha az én esetemben lenne ez a kérdés, akkor is inkább tanulnék. Vettünk egy kutyát, hogy teszteljük, mennyire menne nekünk a szülőség alacsonyabb szinteken... Hát, ettől is szét voltunk, mire szobatiszta lett és normálisan ment a pórázon, meg amúgy is egy szeretetqrva, akiért megszakad a szívem, mikor dolgozni megyek, szóval ezt a gyerek kérdést úgy hiszem, ezek után mi is lezártuk.

2020. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Együtt is megy a kettő. Az se tuti most rögtön teherbe esel, jeletkezz és probalkozzatok
2020. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mimden tiszteletem az mellett aki 2 gyerek mellett csinálta a foiskolat. Nekem nem menne. Az egyetem a lakohelyemtol 130kmre lenne, tehát nem az en varosomban. Igy egy pici babát nem tudnék otthagyni ugy h a ferjem dolgozik.
2020. jan. 25. 20:38
 10/21 A kérdező kommentje:
Sajnos a kettő előre látom h nem menne.
2020. jan. 25. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!