Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amikor megismertétek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megismertétek a párotokat, már akkor tudtátok, hogy ő lesz a férjetek/feleségetek?

Figyelt kérdés
Éreztétek, hogy ő az igazi vagy hasonló.
2020. jan. 23. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
A második randi után döntöttem el.
2020. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Csak le akartam fektetni.
2020. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nem. Semmi ilyesmi nem volt. Max. egy-két év járásra számítottam. Meg persze örültem neki, hogy végre szerelmes vagyok. De elég realista típus vagyok, így nem számítottam rá, hogy ilyen sokáig együtt maradunk, arra meg végképp nem, hogy 1x a felesége is leszek.
2020. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kb 2-3 hónap után éreztem,hogy jó lenne,ha ő lenne életem párja
2020. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hónapokkal később sem tudtam, merre lesz a folytatás, együtt vagy külön. Jó volt vele, sokat randiztunk, de semmi rózsaszín köd, mert pont előtte volt egy olyan eset, ami padlóra küldött és nem igazán mertem nyitni meg átszellemülni senki mellett. Aztán annyira hozzám nőtt, annyira az életem része lett, hogy csak akkor jöttem rá, hogy mennyire szeretem, mikor nem tudtam nélkülözni és nélküle elképzelni, mindenbe be akartam vonni, mindent elmesélni neki, megosztani vele...
2020. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Első randi utàn abban se voltam biztos, hogy lesz folytatás. Már egy éve jártunk, többet volt nálam, mint otthon. Akkor kezdtem azt érezni, hogy hiányozna, ha elmenne. Nem ment, itt ragadt. :)
2020. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Első látásra odavoltam érte majd az első mondatával levett a lábamról. Volt valami fura érzés vele mintha évek óta ismernénk egymást pedig akkor találkoztunk először. Mindketten biztosak voltunk abban, hogy a másik az igazi az első perctől. Tudom, nekem is fura. :)
2020. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden páromnál azt éreztem, hogy le tudnám vele élni az életem, másmilyen emberrel össze sem jönnék. Egy kapcsolatban vagy így álltok egymáshoz vagy semmi értelme. De erre alapozni hatalmas naivitás, sok évnek kell eltelnie ahhoz, hogy megismerd. Hiába van meg a kezdeti összhang, nem is ismered a másikat és úgy baromi könnyű álomvilágban élni. Majd ha leéltetek együtt 3-4 évet, megéltetek jó pár élethelyzetet és továbbra is tökéletes minden akkor lehet ilyenen gondolkozni. Ha bármelyik exemmel összeházasodtam volna mert működött 1 évig a dolog meg nagy szerelem volt az elején már 3 váláson lennék túl.
2020. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem látjuk a jövőt. .

Az embereknek max megérzésük van ami sokszor csal

2020. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Rockarc ***** válasza:
32%

En figyelem a masikat es hamar kiszurom, ha valakiben megvannak azok a dolgok, amiket keresek. Akkor is, ha probalja rejtegetni. Innentol mar csak magamra kell figyelni, hogy bennem mit valt ki a masik. Bizony durva kulonbsegek vannak. Jok a megerzeseim, keves informaciobol is jol szoktam donteni.


43F

2020. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!