Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért sírnak a férjek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak a férjek, hogy hízik a feleség, ha egyszer nem visznek haza Norbi kaját?

Figyelt kérdés
Na ugye.
2020. jan. 22. 12:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Igazad van 10-es.

Csak nézzük meg kik szülnek előbb.

A talpraesett emberek kitolják akár 40-ig is és akkor is jól átgondolva hatszor,hogy biztos tudom vállalni,és főleg nem a CSOK végett.


De ez teljesen igaz,hogy sajnos azok szülnek 2+ gyereket akiknek nagyon nem kellene egyet sem.

2020. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak már, mert feldugta az updatádat a lyukába...
2020. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%
Hát én egyet értek azzal amit Norbi mondott, de azzal nem hogy update műkajat kellene enni.
2020. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A férfi a sörtöl is undorítóan megbelesedik,telefingja a kanapét,büfög mint egy kandisznó aztán még csak nem is szült,nem volt része a hormon bombában ☺ De dugni akar,pedig nem igazán vágykeltő a teste....

Mielőtt kapnék,szültem már 1 gyereket,magzatmegtartó hormonkezelést kaptam 8 hónapon át,ezt végig kellett feküdnöm. 65kg-val indult a terhesség 100kg-val zárult. Jelenleg 58kg vagyok,nem update-ztem,de kemény menet volt lefogyni.

Terhes azért lettem,mert a férjem is hozzájárult a felével,csak az én testem nőt az én bőröm tágult,repedt. Undorító csíkos lettem Norbika szavaival élve,de pont letojom,ez van. Legalább nem vagyok alkoholista mint ő. Kinyalhatná ha nem lenne ilyen gusztustalan kis törpephasz...

2020. jan. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jóvan nyugodjatok le, csak próbálom kicsit feljebb nyomni az eladásaimat.
2020. jan. 23. 08:02
 16/17 anonim ***** válasza:
😂😂 Jólvan keto Nojbi
2020. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
37 éves vagyok! 3 gyermeket szültem! Minden gyermek utan vissza tudtam fogyni!! Nagyon nem volt könnyű 20-25 kilót leadnom de meg csinaltam!! Elsősorban saját magam miatt és a férjem miatt!! Minden a kaján múlik meg hogy egy kicsit mozogjon az ember!! Nincs időm edzőteremhez úgyhogy este próbálok egy kicsit tornazni!! Minden csak akarat kérdése!!
2020. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!