Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan éljek ezzel együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljek ezzel együtt?

Figyelt kérdés
Férjemnek leginkább a külső számít. Rengetegszer megkaptam, hogy igenis ez a lényeg és nem a belső. 5 kilóval vagyok több, mint az esküvőn, kB 15tel több, mint mikor megismerkedtünk. Van egy fiunk. Van betegségem, ami megnehezíti a fogyást. Viszont szeretek enni is. És a gyomrom fordul fel, hogy tőlem elvárt, hogy örök életemben diétázzak, viszont elvárás, hogy neki finom, tartalmas kajákat főzzek. 20 év után nem annak kellene lényegesnek lenni, amin együtt átmentünk, amit együtt letettünk az asztalra? Miért a kiló, a centi a lényeg?
2020. jan. 22. 09:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyèl kis adagokat,lassan,salátával.Az én párom meg hizlalni szeretne,és nem érti,hogy én nem érzem úgy jól magam a bőrömben.
2020. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem eszek nagy adagokat. 3 hete diétázom, egy deka nem jött le rólam.

Hát már többször kifejtett, hogy a külső a lényeg, mert ismerkedéskor is azt nézzük meg.

2020. jan. 22. 10:48
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Norbi a férjed?
2020. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem normális, hogy odafigyeljünk a külsőnkre házasságban is. Viszont csak olyat várhatunk el a másiktól, amire magunkkal szemben is igényesek vagyunk. Tehát ha ő is tele van súlyfelesleggel, egy szava sem lehetne. Meg esetedben figyelembe kellene vennie, hogy nem csak az akaratodon múlik a súlyod.
2020. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Nézd meg a bakker lefogyok csoportot a facebookon. És ő ugyanolyan mint mikor hozzámentél?
2020. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem, nem Norbi a férjem. 😀

Mostanában ő is magára szedett vagy 6 kilót de baromira nem érdekel. Nekem papol hogy tornázz, ő meg két pofára tolja a chipset meg a csokit.

2020. jan. 22. 11:02
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, az is lehet, hogy a férjed azért bunkó veled, mert valójában lelke mélyén saját magával nincs megelégedve. Ha szeretnéd megmenteni a házasságotokat, akkor ajánld fel kedvesen, hogy menjetek együtt edzeni vagy táncolni vagyy kirándulni; tényleg egye, amit te, vagy hasonlót.

Ha nem akarod megmenteni a házasságod, te is visszabunkózhatsz, bár annak nem sok értelme. De ebben az esetben azt enném, ami jól esik, és megpróbálnék vállat rándíítani, ha ez neki nem tetszik. Nem egyszerű és sokáig nem is tartható.

De az biztos, hogy én nem főznék külön kajákat. Egyétek ugyanazt.

Ha meg úgy érzed, más is a gond, menj el orvoshoz, a férjed pedig támogasson. Mondjuk kísérjen el. Senkinek sem árt egy teljes vérkép mondjuk.

2020. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, elfogyasz, ha ősem zabál!

N27

2020. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
lefogysz, ha.. *
2020. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám neki: Teljesen igazad van, drágám. Ezért mostantól csak diétás kaja van itthon, bármi szemét kaját hozol, dobom a szemétbe egyből, mert azt akarom, hogy mindketten csúcsformában legyünk. Ja, szex nem lesz addig,amíg mindketten le nem adtunk minimum 5 kilót, ugye megérted?
2020. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!