Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még olyan akiknek viharos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan akiknek viharos a kapcsolatuk de együtt vannak és szeretik egymást?

Figyelt kérdés

Rengeteg mindenen mentünk keresztül, egy átlagos kapcsolatban már rég szakítottak volna. Elég sokat veszekszünk, leginkább a nagyon különböző személyiségünk miatt. Én olyan vagyok ha valami nem tetszik szóvá teszem, ő pedig másképp értelmezi és összeveszünk. De szinte minden veszekedés alkalmával szépen mondva melegebb égtájra küldjük a másikat. A végén pedig nevetünk rajta hogy komolyan ezen vesztünk össze?

Viszont belül tényleg szeretjük egymást csak ilyenek vagyunk.

Volt másnál is így? Hogy alakult?


2019. dec. 6. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk is ez van.

Lassan 4 éve élünk együtt.

Nagyon különbözik az ízlésünk minden téren.

De ahogy szokták mondani, az ellentétek vonzzák egymást. :)

2019. dec. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Nalunk volt ilyen eveken at. 1 eve megvan az uj nagytestu kutyam. O teljesen lefoglal es rengeteget olelgetem,puszilgatom,tanitom meg sportolok vele. Valahogy kitolti a lelki urt es nem veszekszunk. Azota feltekeny sem vagyok. Probalkozzatok ti is egy kutya orokbefogadasaval akar ideiglenesen is! Idosebb kutya mar nem rag pl.
2019. dec. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Derwer ***** válasza:
100%

Nálunk szerintem rosszabb volt, mert az asszony durcival zárta a dolgokat nem nevetéssel. Kezdetben 1napos durcikat kaptam, amit 3 év alatt sikerült fél órára redukálni. (eltüntetni sose fogom tudni, ahhoz más neveltetes kellett volna az első 20 évében)


No de mindamellett, hogy folyamatosan fejlődik, nálunk a terhesség és főleg a gyerek megérkezése segített sokat.

Ez persze roppant szokatlan, általában, a gyerek nehezebbé teszi a kapcsolatot.


31F

2019. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Derwer ***** válasza:
100%
#3 vagyok : el is felejtettem de az is segített egyébként, hogy 3. Féltől is kértünk segítséget. (párterápia, neten)
2019. dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha nevetéssel tudjátok zárni a dolgokat, akkor nincsen semmi gond. :)
2019. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez van nálunknis!! Nagyon nem egyezik a nézőpontunk. Apróságokon össze veszünk.. De igazából nem bírjuk ki sokáig haragban. Általában én a nő vagyok elég vehemens a férjem nyugodtabb. Ha meg nyugszunk mindig meg beszéljük és nevetünk.. Nagyon sok mindenen át mentünk jóban rosszban betegségben.. És van egy gyönyörű kisbabánk amiért hálásak vagyunk a sorsnak.. Egyébként én ha nem vitatkozom ott baj van, akkor már nem ér a másik annyit hogy ideges legyek.. És addig a jó amíg meg tudja az ember beszélni a másikkal és elfelejteni.. Utána csak megölelni egymást és annyit mondani ne haragudj.. :)
2019. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!