Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szent este együtt esztek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szent este együtt esztek?

Figyelt kérdés
Nálunk lett ebből egy vita.Mondta a férjem h megy enni mondtam neki, h várj meg akkor együnk együtt. Kiakadt h akkor ő nem eszik mert én beszabályozóm.Mondtam neki h bár ilyenkor együnk együtt ha egész évben nem.Nagy fa@sag szerinte tok mindegy hogy eszünk.Mondtam h én bárkit megkérdezek errol 😁Azzal meg kiakadt üvölt h tönkre tettem a karácsonyt és csapkodta az etelt a konyhában.😐
2019. dec. 24. 19:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
C betusek vagytok?
2019. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem😁pont ezért hihetetlen.
2019. dec. 24. 20:02
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy együtt. Mond meg a férjednek nyugodjon le, tessék együtt enni igyatok egy pohár bort szexeljetek egyet és nyugodjon le a pitsaba. Ilyenen kiakadni ne már 😅
2019. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt más gond is van a háttérben a férjednél. Ilyen semmiségen nem akad ki az ember, ha nem súlyos mentális beteg, de gondolom az feltűnt volna már.
2019. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Van előzménye persze.Keson ért haza ma is , és rá szóltam 7 óra körül h jöjjön be hozzánk, mondta h a munkákat intézi hiába nem érdekel engem.Mondtam h érdekel de bár ilyenkor ne.Azutan robbant ki ez a dolog. Én meg értem h emberei vannak sok a felelőség de soha nincs itthon. Jó lenne ha bár most normálisan csak mi lennénk.Most a telómat nyomkodja külön helységben.
2019. dec. 24. 20:09
 6/24 A kérdező kommentje:
Én is csak néztem, h csapkodja a kaját és kiabál, h én tönkre tettem a karácsonyt.De mivel h arra kértem várjon még együnk együtt amire azt mondja fa@sag.
2019. dec. 24. 20:10
 7/24 A kérdező kommentje:
Telojat *
2019. dec. 24. 20:10
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze.. szenteste ki dolgozik még? Holnap munkaszüneti nap.. szintén minden zárva.. Dolgozik.


Kérdésre válaszolva:


Igen együtt vacsoráztunk, sőt együtt is reggeliztünk, és együtt ebédeltünk.. a fát is együtt díszítettük.

2019. dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy Szent este, minden este együtt eszünk! Nagyon ritka sz, hogy valamelyikonk olyan éhes, hogy nem tudja kivarni a másikat, olyankor az van, hogy eszek egy kicsit aztan vele is ujra. :) boldog karácsonyt neked
2019. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Telója kint volt láttam az smst amit irt hogy nem mennek az emberei holnap .Nem ez volt a baj hanem 1 sms nem 1 óra. Nyomkodja a telojat ahelyett bent lenne a gyerekkel.
2019. dec. 24. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!