Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szent este együtt esztek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szent este együtt esztek?

Figyelt kérdés
Nálunk lett ebből egy vita.Mondta a férjem h megy enni mondtam neki, h várj meg akkor együnk együtt. Kiakadt h akkor ő nem eszik mert én beszabályozóm.Mondtam neki h bár ilyenkor együnk együtt ha egész évben nem.Nagy fa@sag szerinte tok mindegy hogy eszünk.Mondtam h én bárkit megkérdezek errol 😁Azzal meg kiakadt üvölt h tönkre tettem a karácsonyt és csapkodta az etelt a konyhában.😐
2019. dec. 24. 19:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez volt, a telefont bújta egész nap, ha megfeszültem is mindenben én voltam a xar, és nem lehetett hozzá szólni, mert bunkó volt. A gyerekkel is csak ordítani tudott.

Aztán kiderült, hogy egy kolléganőjét dugogatta pár hónapja. Ezzel csinált magának felmentést, hogy miért lép félre, elvégre "rossz a házassága, csak vita van".

Mire lebukott, addigra már bennem is felmerült, hogy inkább váljunk, de ezt nem bírom tovább.

2019. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
58%
Ma már két kérdést is feltettél ugyanabban a témában a bunkó férjedrol. Egyértelmű, hogy nem akar veled lenni se karácsonykor, se egyeb napokon. Már csak az a kérdés, hogy te miért akarsz vele? Válj el, vagy írj ide esténként, és várd, hogy jelentkezik valaki, akinek szintén ekkora, paraszt jutott. (Én az előbbit javaslom.) Békés karácsonyt neked!
2019. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

A családot az asztalnál lehet együtt tartani. Amikor csak tehetjük együtt vacsorázunk. És a baba is velünk fog vacsorázni.

Nemhogy örülne, hogy együtt akartok enni.


Őszintén nem tudom mi baja a férjednek. Talán csak elég szar napja volt, de ezzel engem lelkileg szétcsapna :(

2019. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
69%
Minden este igyekszünk együtt vacsorázni. 2 gyerekünk van. Ma templom után vacsoráztunk együtt.
2019. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!