Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szent este együtt esztek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szent este együtt esztek?

Figyelt kérdés
Nálunk lett ebből egy vita.Mondta a férjem h megy enni mondtam neki, h várj meg akkor együnk együtt. Kiakadt h akkor ő nem eszik mert én beszabályozóm.Mondtam neki h bár ilyenkor együnk együtt ha egész évben nem.Nagy fa@sag szerinte tok mindegy hogy eszünk.Mondtam h én bárkit megkérdezek errol 😁Azzal meg kiakadt üvölt h tönkre tettem a karácsonyt és csapkodta az etelt a konyhában.😐
2019. dec. 24. 19:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A férjének meg egy pics án rúgást küldök! :)
2019. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm viszont.Eszek a gyerekkel ő meg egyén egyedül nert szerinte nem kell együtt és én beszablyzom.Jelzem akkor akartam menni enni vele nem 2 óra múlva.😑😏
2019. dec. 24. 20:15
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy Szent este, minden este együtt eszünk! Nagyon ritka sz, hogy valamelyikonk olyan éhes, hogy nem tudja kivarni a másikat, olyankor az van, hogy eszek egy kicsit aztan vele is ujra. :) boldog karácsonyt neked
2019. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Egy paraszt!
2019. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Kimentem megint szólni h nem a telefont kell bújni hanem van gyerek lehet be jönni foglalkozni vele , beszólt h aludni kéne már neki csak én mosnom a magamét azért nem alszik.Idegesegembe becsaptam az ajtót Erre utánam dobálta ami a kezében volt cukor gyerek baba kajája.es azt mondta h tudta h 2 napot se lesz nyugta.Mondtam h bocsánat h zavarom igyon és célozzon jó szórakozást.En itt el döntöttem h külön jobb lesz én nem tudom mit rontok el, főztem takarítottam fát díszítettem , egyedül mindent megcsináltam és meg én vagyok a rossz.😭
2019. dec. 24. 20:52
 16/24 A kérdező kommentje:
Telozzon*
2019. dec. 24. 20:52
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
A parodnak kicsit beteg az agya! Félelmei vannak pszihológus segít!
2019. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ezen nem tudom mi segít már ki tettem a gyereket vegye eszre de hát ott állt szerencsétlen egyedül inkább behoztam.En nem értem ezt normális ember ha egész évben dolgozik alig van a gyerekével bár ilyenkor nem vele kéne foglalkozni? Csak nézi tovább a filmet meg se lövi h beken jönni hozzánk.
2019. dec. 24. 21:16
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem eljön az az idő amikor lépni fogsz és sikerűl kiadnod az utját! Aki alig van a családjával és azt a kis időt is ami juthatna neki nem használja ki a családjával gyermekével annak nem lett volna való családot alapítani! Sem nő sem gyerek nem való az ilyennek! A magány a telefonjával!
2019. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Én megyek haza a szüleimhez elegen van.Bejott lefeküdt aludni .Én majd alszom ha alszik a gyerek , mondtam neki akkor jó éjt válasz aludjak én is.😑
2019. dec. 24. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!