Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az ami kiábrándítja legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami kiábrándítja legtöbb férjet a feleségéből?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 16:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es a feleség ilyen?
2020. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Az, hogy csak egy teste van. A legtöbbnek ez hosszútávon unalmassá válik. Na lehet, megsértődni, de a sok hobbiból történő csalás, mert ez jár nekik, ezt be igazolja. A hamis indokokat meg leszrom, amiket felhoznak, hogy mentsék az irhájukat.
2020. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Barnabas333 ***** válasza:
16%
Az, hogy a szerelem elmúlik 1-3év alatt és a nők szerelemből szeretnek szexelni. Utána cseszhetjük mi férfiak...42f
2020. jan. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem tekint egyenrangú partnernek.

Neki lehet suttyomban flörtölgetni , vágyni más férfiakra. De ha én tettem volna ,már én lennék a leggerinctelenebb férfi.

Elpihenget otthon, én meg húzzam az igát napi 10-12 órában, illetve hétvégén is.

Könnyedén elszórja a pénzt amit én kínkeservesen megkeresek.

Mikor ezt szóváteszem , én vagyok a barom mert sajnálom a pénzt a gyerekeimtől....

Elnézi hogy a rengeteg munkától hulla vagyok, de még a hazimunkát is nekem kell nagyrészt végezni, mert ő leszarja ha káosz uralkodik bent. Ezek mellett ő nyugodtan pihenget, fejfájást színlel, sorozatokat néz...

Igénytelenűl elhízik, mert nincs akaratereje(minden adott volt az étrendhez, dietetikushoz járattam, stb...)

Nem képes előrelátóan gondolkodni, karrier ügyileg előrelépni. Halogat mindent, legfőképp az otthoni teendőket. Irígykedik másokra, ugyanakkor megy a képmutatás , parasztvakítás facebookon hogy ő milyen menő, milyen kocsija van, hol járt, stb....

Csodálkozik hogy miért nincs meglepi ajándék , miért nem kedveskedek, miért nem nyalom ki a seggét is.... mondjuk mert kb arra van csak erőm hogy esténként bemásszak az ágyba....

Az a fajta aki úgy viselkedik ha neki nem lehet jó, akkor másnak se legyen!

Csak elvárásai vannak, ő maga semmit nem tesz le az asztalra.

Bűntudatot kelt mesterien, irányít, hazudik.

Majd végül megcsal.


Csomó minden kimaradt de szerintem már ennek a töredéke is katasztrófa ha valakinél megvannak ezek a tulajdonságok, viselkedési formák.

És igen lehet mondani hogy egy nagy barom voltam amiért egy ilyen nővel maradtam elég sokáig. Szerencsére már jópár éve külön vagyunk.


Egy szó mint száz, tanultam is ebből, szóval már jópár éve azt figyelem hogy vannak e még igazán kedves nők akik emberiek, rendesek, értelemesen tudnak gondolkozni, partnerek(!).....sajnos elszomorító, mert nagyon kevés aki normális.

2020. jan. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14-es azért elég gáz az ilyen nő!!

Sajnálom! Igy tényleg lehetetlen élni egy ilyen mellett aki nem veszi észre magát,nem sok esze van!

2020. jan. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13as.

A szerelmet langra lehet gyújtani ezzel-azzal, csak csesztek tenni fat a tűzre.

De nem akarok mutogatni nehogy felreerts. A no is.kell tegyen.sokmindenert, ez a dolog oda-vissza van.

De a 13nak.igaza van abbol.h a nok szerelembol szeretnek sexelni.

De ezert lehet tenni hogy szerelmesek legyenek.

2020. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!