Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy legyen vele orgazmusom?

Figyelt kérdés

Csak ha magamnak csinálom akkor van. Ha nyal akkor is nagyon ritka. Élvezem de nemjutok a csúcsig ha berakja pláne. Pedig szeretjük egymást jó vele

Mindenhogy..



2020. jan. 10. 18:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Talán nem kellett volna addig gyereket csinálni, ameddig ilyen bitangpusztulatosan fostos a szex. Egy béna pasi, aki képtelen kielégíteni egy nőt, meg egy önbizalomhiányos fap..a, nagyon jó kapcsolat mondhatom.

Egyébként nem értem, hogy jön ide a "szép" kislány megszülése. Ezzel most letettél valamit az asztalra, vagy mi?


Te tuti hogy nagy sz.pós lehetsz ha így vágod a dolgokat. Vagy épp az hogy nem kettyint meg senki. Nem frusztrált tulhizott beképzelt emberek veleményét vártam, hanem tanácsot, választ. A kislányom azért írtam, hogy lássák nem egy olyan kapcsolat mint pl a tiéd, ha van neked egyáltalán, hanem egy komoly. Vagy gyereked se lehet xd befarsult lehetsz nagyon

2020. jan. 10. 21:54
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
A feleségemnek sincs sosem orgazmusa. Gátlásos, az orál kizárva. A szex és az orgazmus az agyban dől el. Vannak emberek, akiknek a napi teendőik, terveik uralják az életüket, és ebből nem tudnak elszakadni. Én úgy állok a szexhez, hogy tudom hogy képtelen vagyok neki orgazmust adni, ő tudja hogy sosem lesz neki az, így senki sem görcsöl már semmin.
2020. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%

Az egy nagy tévedés, hogy az orgazmus fejben dől el. Sokmindenre lehet ezt mondani, de az orgazmusra pl. pont nem.


A hiba ott van, hogy éveken keresztül elhitetted vele, hogy neked jó az, ami igaziból nem jó.

Egy nőnek ezer és egy okból lehet problémás az orgazmus, kezdve azzal, hogy fizikailag nem igazán vonzódik, egészen odáig, hogy a pasi egyszerűen nem ügyes. Olyan nincs, hogy fap.na. Olyan van, hogy két ember nem passzol, vagy hogy ez egyik nem figyel a másikra kellően. Szerintem nálatok ez már veszett fejsze nyele. Bocs, ha túl őszinte voltam.

2020. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%

13-as. Ilyen alapon akkor minden nő legyen modell, vagy 200kg-os bálna. Legyen szextündér. Ha már orgazmus, a férfiaknak sem mindegy, persze most zárjuk ki a mega igényteleneket. Ha nekem pl. kattog valamin az agyam, vagy nem érzem érzelmileg jól magam, férfi létemre képtelen vagyok a csúcsra érni. Mééég hogy nem fejben dől el. Ha meg minden happy, napközben meg sok szexuális inger ér, akkor meg szinte vissza kell fognom magam.


Számomra végtelenségig önző női kifogás az, amikor állandóan a férfit hibáztatják! ... mert nem elég nagy... nem elég hosszú... nem elég izmos.... nem elég jóképű... nem elég sármos... nem elég figyelmes... nem elég romantikus... tegnapelőtt 19:17 perckor beszólt egy rossz viccet... kint hagyta a zokniját... nem főzött kávét... stb.


Tudod mi az igazság? Egy nő vagy szereti a szexet az adott férfival, vagy nem. Innentől kezdve az a baj, hogy nem a férfi, hanem a nő játszik a másikkal. Majd ha a férfi félremegy, akkor húúúúúú de szemét.


Nézzük a dolgok technikai részét. Fogalmam sincs miért az a mai sztereotípia, hogy a nők vadállatok, mindenre kapható szextündérek az ágyban. Ki merem jelenteni, hogy a többség kifejezetten unalmas és gyenge a szexben. Mi férfiak is megbeszéljük a dolgokat, de igencsak lelombozó azt hallani másoktól is, hogy vagy nincs szex, vagy 1 póz, inaktivitás, orgazmushiány. A probléma ott kezdődik, hogy pont fordítva van, ugyanis a nő az elutasító, nem csak magában a szexben, hanem már az előjátékban is. rengeteg nő undorodik az oráltól pro és kontra. Nem nyitottak az új helyszínekre, vagy úgy általánosságban az újra.


Ezek után érdemes újra nekifutni ennek az orgazmus és szex témának.


Csak halkan kérdezném meg, hogy ha nektek nem tetszik az adott pasi/férj, akkor minek vagytok vele?

2020. jan. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"Számomra végtelenségig önző női kifogás az, amikor állandóan a férfit hibáztatják! ... mert nem elég nagy... nem elég hosszú... nem elég izmos.... nem elég jóképű... nem elég sármos... nem elég figyelmes... nem elég romantikus... tegnapelőtt 19:17 perckor beszólt egy rossz viccet... kint hagyta a zokniját... nem főzött kávét... stb."

Ami engem illet nem kifogás. Én bármikor felvállalom hogy különösebben nem igénylem a szexet. De ettől még nem kifogás hogy azért nem akarom mert haragszom a páromra. 5 évig voltam kapcsolatban volt időm kitapasztalni az igényeimet. Nekem a szexhez érzelem kell. Ha aznap a hócipőm tele van a párommal mert azt érzem nagy ívben szarik mindenre (értsd házimunka szét dobált holmik kései hazatérés munkamánia stb.) miért szeretnék neki örömet okozni? Miért vagy mitől lennék a szexre hangolva mikor jóformán egy légtérben nincs kedvem vele lenni. És egy ponton túl bizony ezt elő hozhatja egy rossz vicc (amiért előtte már sokszor szóltál) egy szét hagyott zokni vagy egy nem teljesített kérés. Persze nem az adott egy csepp miatt nem lesz este szex hanem mert csurdig a pohár. Idáig el is kell jutni ami alapvetően mindkét fél hibája lehet vagy épp egyiké sem. De jogosan érzi az ember azt hogy ő mindent megtesz ha viszi a háztartást bevásárol főz mindezt munka mellett és cserébe minimális figyelmet törődést is alig kap. De szex bezzeg legyen. És itt jön a figyelmesség meg a romantika meg úgy általában a társ fogalma. Mert az hogy egy légtérbe ér "haza" az ember és olykor kommunikál ne adj isten szexel az messze nem párkapcsolat.

Vagy ha a férfinek a szexuális kultúrája kimerül abban hogy előkapja a cuccost aztán hajde.

Én szívesen teszek a párom kedvére ha azt érzem ezt valahol vissza is kapom. Nincs bajom a szexel főleg ha valóban rá tudok hangolódni és nem azon kapom magam hogy bevásárló listát írok fejben. De ehhez kell hogy akarjam is a szexet. Sok férfinek ahogy itt olvasom illetve úgy amúgy hallom mindegy a nő akarja e csak legyen. És ebből jön a kevés póz érdektelenség rugalmatlanság szex közben.

Nekem történetesen van hüvelyi orgazmusom és nincs bajom az alap szex pózokkal és az orállal se. De sok mindenre valóban nem lennék nyitott. Ha egy és itt jöhet a te kérdésed. Ha egy férfinak nem megfelelő a nő akivel van miért sír a szája ahelyett hogy szakítana?

Még véletlenül se szeretném a férfiakra fogni rengeteg nő nem igazán ismeri magát (nem csak szexuális értelemben) így nem látja mitől lenne jó vagy miért nem az. De ne tegyünk már úgy mintha nem lenne legalább olyan arányban a férfiak hibája is mint a nőké a rossz szexuális élet. Kapcsolatonként változó ki a sáros az ügyben vagy ki milyen mértékben az de utálom ha ki van hegyezve az egyik nemre valami ami általános gond.

2020. jan. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó 2nek igaza van, szerintem... Mármint tényleg az agyban dőlhet el mert az a baj hogy aktus közbe beugrik egy csomó gondolat, és teljesen nem ott vagyok. Ezeket kellene valahogy kitörölnöm, hogy teljesen ott legyek... Mert kívánom nagyon. Senkit nem kívántam ennyire és ilyen hosszú ideig. Van mikor tényleg nagyon jó a szex, de az akkor van mikor tényleg csak 2en vagyunk, mármint agyban. Lehet hogy jól bebaszok vele előtte vagy valami akkor lehet h csúcsig jutok. XD
2020. jan. 13. 10:21
 17/19 anonim ***** válasza:
70%

"13-as. Ilyen alapon akkor minden nő legyen modell, vagy 200kg-os bálna. Legyen szextündér. Ha már orgazmus, a férfiaknak sem mindegy, persze most zárjuk ki a mega igényteleneket."


Itt azért erős csúsztatást érzek a dologban.

Hogy egy nő külsőre bejön-e egy pasinak (az extrém igénytelenséget leszámítva) nem a nőn múlik, ahogy az sem, idegenkedik-e a szex bizonyos formáitól vagy sem.

Ugyanígy nem a pasin múlik, hogy mekkora, milyen izmos, ésatöbbi, amiket felsoroltál. Az viszont kizárólag a pasin múlik, hogy mennyire figyel oda a párjára, és bizony az orgazmus semmi máson nem múlik, csak ezen (feltéve hogy a vonzalom már megvan.)

Amiért téves összehasonlítani férfit és nőt ezen a téren: ha egy férfi nem kívánja a szexet, nem is képes rá, ergo nem lesz szex. Ha egy nő nem kívánja, attól még képes rá, csak élményszinten egy nemi erőszak élvezeti értékét fogja kapni tőle. És pontosan ezért a férfié a felelősség a nő orgazmusát illetően. (Más kérdés, ha a nő hamis illúzióba ringatta a partnerét évekig, ott egyértelműen az ő hibája.)

2020. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod komoly kapcsolatban élsz?!? Mert gyerek van.. De: Egy jó kapcsolatban az ilyet elsősorban kommunikációval kezelik. Még most sem vállalnád fel, inkább színlelsz tovább, és hátha egyszer piásan összejön... Jól értem?!?
2020. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
29%

15 és 18. Azért azt is le lehet szögezni, hogy egy nő is totál el tudja cseszni egy férfi napját vagy kedvét. Egyébként felesleges ezen rugózni. A kapcsolatok többsége már kihűlt, unalmas, ahol már nem az odaadás meg az önzetlenség dominál. Elég pár év, és sokszor azt érzi az ember, hogy jobban érzi magát egyedül. Nos, ilyen esetekben vannak az általad felsorolt szindrómák. Mennyi olyan nő van, akikből szó szerint cselédet és hlyét csinál a pasi, de ők mégis bármit megtesznek neki. Rengeteg érző, figyelmes és normális férfi él olyan kapcsolatban, ahol már se erejük, se kedvük nincs tovább alázniuk magukat holmi udvarlással, kedveskedéssel. Én férfiként eléggé gáznak tartom azt, hogy alapból hidegség, ridegség lenne, de muszáj udvarolnom az esti szexért. Egy férfi is simán leveszi a nő hozzáállását, mert pl. én egy mondat miatt is simán kihagyok egy hetet, de volt már 3 hónap is, pedig nős vagyok. Aztán az volt az érdekes, hogy a feleségem meg tökéletesen elvolt 3 hónapig szex nélkül, sőt még csak meg sem kérdezte hogy mi van velem. Ennyit meg a nőkről.


Van egy örök szabály:


rendes nő - szemét férfi

rendes férfi - szemét nő


Ja, és ezt szorozd meg még a totál eltérő libidókkal is + az eltelt évekkel. Innentől kezdve már érthető miért is megalázó az alárendelt félnek kedveskedni meg udvarolni. Persze a domináns fél hangját hallani majd mindenhol, miszerint őt elhanyagolják.

2020. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!