Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen orgazmusom?

Figyelt kérdés
21/L...Sose volt orgazmusom csak álmomban és nem tudom ez miért van igazából eddig azt hittem hogy volt már...de kicsit utána olvastam és rá jöttem hogy még soha életemben nem volt egyedül álmomban voltak össze húzódásaim..lehet sose lesz?
2014. ápr. 4. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Masztiztál már?
2014. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen kipróbáltam már...de nem nagyon szoktam unalmasnak tartom és sose vezet semerre..a szex jó de az se mindig
2014. ápr. 4. 23:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes voltál abba akivel voltál?
2014. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 viktorvarga ***** válasza:

volt egyszer egy csajom....

ha érdekel irj privibe és elmesélem neki hogy volt ez

2014. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen abszolút életembe nem szerettem úgy még senkit...és az a baj hogy úgy érzem 21 évesen teljesen kivagyok égve már annyira nem is izgat ez a szex téma pedig régebben teljesen rajta voltam a témán..lehet ez az oka hogy sose megyek el és nem szorongok meg semmi nem tudom mit csináljak :(
2014. ápr. 4. 23:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Áá eddig amatőrökkel voltál:P bezzeg én:D Egyébként lehet tényleg azért mert nem vezettek rá kellő képpen.Szoktatok pettingelni előtte? Egy kis simi,meg ilyenek,vagy csak rögtön tedd szét?:)) Vagy az is lehet neked vmi exkluzív helyszín jót tenne;)
2014. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindig más a szex ...régen a koleszban csináltam rengeteget és ott jobban is élveztem szabadban jobb volt :D de ott se mentem el tudom...ilyen izom össze húzódásos cucc nem volt sose sajnos :(
2014. ápr. 4. 23:34
 8/9 anonim ***** válasza:
:o Akkor nem tudom,tanácstalan vagyok:D Próbáld felidézni álmodban hogy történt.Vaagy vannak swinger partyk,csoportos szex,gruppen..Mitől indulsz be például? Lehet fétis,szadomazó:) Mondjuk én zöldfülű fiúcska létemre jobban kedvelem a normális közösülést:D
2014. ápr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hmm hát semmire nem izgulok fel mostanában érzéketlen vagyok ilyen téren...más téren elég megnéznem a titanicot vagy a kék lagúnát és már bőgök is
2014. ápr. 5. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!