Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy legyen vele orgazmusom?

Figyelt kérdés

Csak ha magamnak csinálom akkor van. Ha nyal akkor is nagyon ritka. Élvezem de nemjutok a csúcsig ha berakja pláne. Pedig szeretjük egymást jó vele

Mindenhogy..



2020. jan. 10. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
És ha közben izgatod a csiklód?
2020. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Volt már de sok idő... Olyankor meg arra gondolok hogy már vagy 1 órája csinálom így biztos szar neki...
2020. jan. 10. 18:30
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Hát irányítani kell, hogy neked hogy jó. Valamiért frusztrál téged, ha ő csinálja. Ha nem mondod mi a jó, akkor nem fogja tudni. Vagy mutasd meg neki. Játssz úgy magaddal, hogy ő nézi. Hosszú tanulási folyamat, ahol neki meg kell tanulnia veled bánni, neked pedig el kell magad mellette engedni. Sok sikert!
2020. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy azt mondtam neki az elején hogy van meg hogy jó nagyon stb... Azt gondoltam lesz is, így már nem mondhatom hogy nem is volt idáig se... - És szültem neki egy szép kislányt is. De vágyom rá hogy jobb legyen és hogy tényleg legyen.
2020. jan. 10. 18:39
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy felül és te irányítod?
2020. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha én vagyok felül, néz egyfolytaba zavar... Így belekezdek jó jó és látom h néz és el romlik kezdhetem újra xd
2020. jan. 10. 18:49
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hàt ha már gyerek is van gondolom nem tegnap jöttetek össze. Azt próbáltad már hogy becsukod a szemed? Én szex közben soha nem teremtek szemkontaktust mert abban a pillanatban zavarba jövök és az egész mehet a levesbe. Viszont ha becsukom a szemem vagy mást nézek pl ha alul vagyok akkor azt ahogy a testünk mozog, vagy ahogy a farok ki be jár az nagyon bejön.

Bár nekem eddig csak egy férfival van tapasztalatom de az sokáig tartott. Lehet a következőnél levetkőzöm a gátlásokat. Szerintem egy próbát megér a dolog ha még nem próbáltad.

2020. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Csak egy tipp: próbáljátok úgy, mintha magának verné, de közben meg a végével a csiklódat izgatja. Ha nem elég nedves és dörzsölne,akkor pedig síkosítóval. Nekünk ez jött be,mindketten nagyon élvezzük és kb tizedannyi idő alatt megyek el, mint a nyalással. Persze ezt kb misszionárius pózban, úgy a legkényelmesebb és neki is úgy kézrefekvő. Majd írd meg, hogy sikerült-e így, bár én garantálom, hogy nagyon tetszeni fog.
2020. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%

Talán nem kellett volna addig gyereket csinálni, ameddig ilyen bitangpusztulatosan fostos a szex. Egy béna pasi, aki képtelen kielégíteni egy nőt, meg egy önbizalomhiányos fap..a, nagyon jó kapcsolat mondhatom.

Egyébként nem értem, hogy jön ide a "szép" kislány megszülése. Ezzel most letettél valamit az asztalra, vagy mi?

2020. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Ne sértődj meg,de szerintem veled van a baj.A női orgazmus a fejben kezdődik.Ha téged minden zavar,úgy nem lesz soha.Szerintem te nem tudsz ellazulni.30/N
2020. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!