Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is van rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van rajtam kívül akinek az agyára megy ilyenkor ünnepekkor a sok TV-zés?

Figyelt kérdés
Férjem a hétköznapokban nappal dolgozik. Ilyenkor viszont, hogy ünnepek vannak december közepétől január 2. hetéig itthon van. Lehet holnap sem megy, mert a munkája függ az időjárástól is.Engem mindig is próbára tett ez az időszak. A TV nézési szokásaink nem egyeznek. Én néha bekapcsolom nap közben pár órára. Este meg úgy fél 9-től fél 11-ig. Ő ezzel szemben nonstop TV néző, ha nincs más munkája. Barátai, hobbija sajnos nincs. Vagy ha van a TV nézés! Olyan a lakásunk kialakítása, hogy az úgynevezett nagyszoba a lakás közepe. Ott a mindenható TV. Illetve az icipici konyhában is található egy. Engem sajnos egy idő után zavar az állandó háttérzaj. Meg van olyan odafigyelős tevékenység amit nem is tudnék úgy csinálni. Most a másik szobában vagyok, persze áthallatszik minden szó. Be van dugva a fülem, mert már annyira idegesít az egész. A férjemre sem tudok felnézni ezért, hogy tud egész nap , úgy reggel 10-től éjfélig vagy kitudja meddig - fél 11-kor én aludni megyek, olyankor kimegy a konyhába. Mondja ,hogy hétvégén hajnalig nézi a TV-t. Közben azért csinál valamit el varrogat. Ha tehetem ezt az időszakot úgy oldom meg, ha lehet dolgozok. Idén ez csak részben sikerült. Én vagyok különös? Más is van így? Mennyire általános dolog a nonstop TV mint háttérzaj?
2020. jan. 5. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Ismerős, apám is ilyen, meg még pár rokon. Nekem nincs tévém, a netről bármilyen film "megszerezhető", reklám nélkül + netes tartalmak, minek nézném azt a szart amiben ezredjére megy a rekszfelügyelő lehetőleg félóra reklámmal, jópofizós műsorvezetővel, hitvány celebekkel, gusztustalan PC üzenetekkel?


De alapból szeretem ha van egy kis háttérzene, ha valami pepecselős munkám van, de az inkább zene vagy kabaré, de általában fülesem, ha egyedül is élek. Akkor kizárom a külvilágot és jól esik a puzzle, az érmék pakolászása, a rejtvényezés vagy bármi ilyesmi.

2020. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Ki hogy. Minket nem érdekel a TV. Ennek ellenére, a nap 24 órájában be van kapcsolva. Csak azért, hogy legyen mindig egy alapzaj. Éjszaka valamiért kikapcsol, azonnal felébredünk, mi is történt. Viszont egy egész filmet, műsort, talán évente egyet ha végig nézünk.
2020. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2


Ezt nevezik úgy, hogy pazarlás.

2020. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű bennem van a hiba. Ha szabadidőmben például olvasok vagy rejtvényt fejtek stb. jobban szeretem ha nincs mellette TV "motyi". Néha kimondottan szeretek csak úgy csendben el tenni-venni, beszélgetni.
2020. jan. 5. 18:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem a tv.-t. olvasás, netezés, sétálás, csacsogás rokonnal jobban tetszik.

Menj el te is sétálni, futni, menj egy különszobába, ahol olvashatsz, stb.

2020. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem mozdultok ki? Ha mindketten szabadok vagytok, nézzetek ki egy úticélt, akár csak a közelben, és mozduljatok ki! Tévét nézni, olvasni akkor is tudtok, ha a másik dolgozik.

Menjetek el barátokhoz, rokonokhoz, építsétek az emberi kapcsolataitokat!

Keressetek közös hobbit: társas, kártya, dominó, ps, puzzle, stb. Ezekhez ki se kell mozdulni.

Esetleg keressetek olyan filmeket, sorozatokat, ami mindkettőtőket érdekel, töltsétek le, és nézzétek néha együtt.

Itt szerintem sokkal nagyobb gond az, hogy ti csak elvagytok egymás mellett egy lakásban, és kvázi zavarjátok egymást. Ez 60 felett talán elfogadható életmód, de ti hány évesek vagytok?

2020. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
# 3/6 Ez miért pazarlás? A számítógépet sem szoktam kikapcsolni. Hozzá éjszaka 3-4 lámpa is világít. Többit nem sorolom. Egyiket sem tartom pazarlásnak.
2020. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Egyedül is ki lehet mozdulni. Menj túrázni, úszni, korizni! Úgyis le kell dolgozni a bejglit... 😉
2020. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kb hasonlóak a tv-s szokásaink,bár ha olyasmi van ami engem nem érdekel, akkor elfoglalom magam mással :)

Viszont azt én sem értem, hogy miért nem csináltok közösen valamit? Mi is otthon voltunk most 2 hetet, de megont csak arra jöttünk rá, hogy olyan jól elvagyunk, ha nyernénk a lottón egy darabig biztos csak így lennénk.

Voltunk mi is kirándulni, fürdőbe, gyerekkel programoztunk,korcsolyáztunk, szabadulószobáztunk,tegnap pl kettesbe voltunk a Flipper Múzeumba ,fél napot játszottunk :) De otthon is társasozunk, főzünk együtt..stbstb. Szóval nagyon élvezzük egymás társaságát. A 2 hét alatt kb 1 vagy 2 filmet sikerült megnézni, mert a TV volt az utolsó helyen :)

A helyedben inkább azon kezdenék el gondolkozni, hogy mi az oka annak, hogy már csak így egymás mellett vagytok.

2020. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

20 éve vagyunk házasok. A tV, rádióval kapcsolatos szokásaink mindig is különböztek. Volt egy időszak amikor mintha közeledtünk volna egymás felé. Ő kevesebb média zaj én meg többet elviseltem mintha kevésbé zavart volna.

Megjegyzem én is szoktam Tv-t nézni, rádiót hallgatni. Csak nem reggeltől éjszakáig. Nekem ez sok. Őszintén, inkább egymás mellett élünk mint együtt.

2020. jan. 6. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!