Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a szex 10-20 év házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex 10-20 év házasság után?

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd mond meg... de ez mindig változó szerintem! Attól függ hogy a felek mennyire ápolják a kapcsolatukat és a saját testüket! Ha mindkettővel jol bánnak akkor szerintem még 30 év után is nagyon jó a szex azzal az emberrel akit igazán szeretsz
2020. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Uncsiiii.
2020. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Barnabas333 ***** válasza:
72%
Iszonyat jó. Mivel évi 1van már csak, azt katarzisként éled meg. Csak győzd kivárni...
2020. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Dög unalom ! Tapasztalatból beszélek, ez nem csak képzelgés .
2020. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
15-év után unalmas nagyon. Már ha van valami egyáltalán. Tapasztalat.
2020. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Sokkal jobb. Nincs már félelem, nincsenek tabuk, nem kell visszafogni magad, önmagad lehetsz teljesen. A pároddal minden téren maximálisan ismeritek egymást, nincs már ami ciki és teljesen el tudod magad engedni. A mélyebb szerelem miatt a lelki oldala is teljesen más lesz.

Nyilván ehhez kell az, hogy a tüzet fenntartsátok, hogy magát az érzelmi részt, intimitást megtartsátok. Ha megtanultok kommunikálni és a kapcsolatba sok munkát fektettek akkor 10-20 év után sem lesz unalmas és szar. Hogyha van egy hullámvölgy, ha valami nem elég vagy nem jó akkor "jó akkor ezentúl nem lesz szex" / félrekefélés helyett meg kell beszélni és megoldást kell találni.

2020. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Már nem olyan gyakori, mondjuk heti 1-2, nem is olyan "vad", de nagyon jó, mert ismerjük egymást, meg tudjuk mondani egymásnak, mit szeertnénk, több a türelem (kellis) és főleg, mert még ugyanúgy szeretem. 15 éves évfordulónkat ünnepeltük nemrég:)
2020. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem semmi, ez meg jár a nojehez.
2020. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

10 év után nekünk nagyon jó, viszonylag gyakori is, 3-4x hetente összehozzuk (van 2 kisgyerekünk, úgyhogy nem mindig sikerül, amikor szeretnénk). Nemhogy nem unalmas, hanem egyre jobb, mert ennyi év után már tudjuk, mit szeret a másik, és van fogalmunk arról is, hogy milyen újdonság jönne be neki, mire lenne fogékony. A férjem is nemrég mondta, hogy ahogy telnek az évek, ő egyre jobban élvezi. Olvasva itt a válaszokat, ezt baromi nagy bóknak veszem...

Tény egyébként, hogy nekünk a házasságunk is jó, nem csak élünk egymás mellett, szerintem ez is nagyon meghatározza, hogy mennyi késztetés van a szexre. Ahol elhanyagolt bármelyik fél, nem törődnek egymással, ott nyilván nincs túl sok motiváció.

N31, F30

2020. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Havi egy haláli unalmas 5 perc. Ja, és én vagyok a férfi. Már belefáradtam az udvarlásba, a kezdeményezésbe, na meg persze a sok-sok elutasításba. Én törtem mindig magam hogy mi lenne neki a jó, hogyan csináljam, de itt is 90% volt az elutasítás. Nem kell neki se előjáték, se semmi. Azt mondja, végezzek 5 perc alatt és hagyjam aludni, mert este fél hét után már nagyon fáradt. Mehetünk mi nyaralni is, ott is csak elutasít. Frigid. Ha esetleg van olyan házas nő, aki hasonló cipőben jár, és van kedve erről beszélgetni, akkor azt szívesen meghallgatom. Érdekelne, hogy egy nő hogyan éli mindezt meg, és mi jár a fejében ilyenkor.
2020. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!