Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjetek megszegné az ígéretét?

Figyelt kérdés
Közelebb került egy kolléganőjéhez, megcsalt. Több gyerek van. Kereskedelemben dolgozik, megígérte, hogy az ünnepek után felmond, keres másik munkát, mivel a nő azóta is flörtöl vele, sokat kell kettesben lenniük. Tegnap kitalálta, hogy mégsem mond fel. Majd talán 3 hónap múlva. 4 hónapja ígérte meg, nem is keresett még munkát. Vártam, hogy végre ne legyenek egymással egész nap. Becsapva érzem magam. Mint akit hülyének néztek. Ma szóvá tettem neki. Kiabált, ordítozott. Bántott is.
2020. jan. 3. 12:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a magam részéről már a megcsalás után is léptem volna, de most meg főleg. Ilyen után ezerrel kellene kepesztenie, hogy meg tudjon tartani, miután egy ilyet megbocsátottál... aztán amellett, hogy nem tartotta be az ígéretét, még veled kiabál a szembesítés után? Sokkal jobbat találnál ennél.
2020. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A helyi családsegítőt érdemes lenne felkeresnek segítségkérés, tanácsadás céljából.
2020. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyonyoru, te fozol mosol takaritasz, neveled a gyerekeket es ugy halalja meg hogy megcsal. Raadasul kapott egy eselyt, de utana sem lapit mint szar a fuben, hanem neki all feljebb, bantalmaz es pattog. Millioszor jobbat talalnal, olyat aki igazan megbecsul!
2020. jan. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Ha van rá lehetőségem mihamarabb kidobnám a házból és elválnék, majd idővel keresnek olyasvalakit, aki megbecsül és meg lehet bízni. Megcsalás egy dolog, nagyon gerinctelen, de az hogy még bántalmazzon is... Számomra innentől megszűnne emberként létezni.
2020. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is lenne kérdés.Válás.Egyebkent ne legyenek illúzióid, a megcsalás nem múlt idő. Biztos lehetsz benne, hogy most is csal. Kicsit szüneteltette, amíg "lenyugszol", aztán folytatta. Szerinted miért nem akar felmondani? Nem is fog, azt várhatod.
2020. jan. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mit döntöttél?
2020. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!