Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjetek megszegné az ígéretét?

Figyelt kérdés
Közelebb került egy kolléganőjéhez, megcsalt. Több gyerek van. Kereskedelemben dolgozik, megígérte, hogy az ünnepek után felmond, keres másik munkát, mivel a nő azóta is flörtöl vele, sokat kell kettesben lenniük. Tegnap kitalálta, hogy mégsem mond fel. Majd talán 3 hónap múlva. 4 hónapja ígérte meg, nem is keresett még munkát. Vártam, hogy végre ne legyenek egymással egész nap. Becsapva érzem magam. Mint akit hülyének néztek. Ma szóvá tettem neki. Kiabált, ordítozott. Bántott is.
2020. jan. 3. 12:47
1 2
 1/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Leülnék vele és elmondanám, hogy vegye észre: ez ennyi volt. Egy fenékkel csak egy lovat lehet megülni.
2020. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmaz, megcsal, hazudozik. 1 kérdés miért vagy vele? Nem tudod eltartani a gyerekeket?
2020. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De, el tudom. Nem függök tőle anyagilag. A gyerekek velem maradnának, ez biztos. Igazából tudom, hogy mit kell tennem. Nincs senkim, akivel beszélhetnék. Segítségre lenne szükségem. Valakire vagy valakikre, akik megerősítenek a döntésben.
2020. jan. 3. 13:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust, segíteni fog.
2020. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyedül borzalmas lehet megélni. De. Nagyon közhelyes amit írok, de egyetlen életünk van. Te ezt így akarod leélni? Állandó rettegésben, gyomoridegben? Vagy szted meddig tudod azt mutatni a gyerekeinek, hogy te boldog vagy? Nekik sem lesz ez jó hosszútávon főleg ha egyre több vita, bántalmazás lesz. Őszintén... Hiszek abban, hogy mindenki megérdemel egy második esélyt. Te megadtad a férjednek, de nem éppen arra törekszik, hogy rendbe tegye a dolgaitokat. Sőt. Ennel mélyebbre nem is sullyedhetne. Kitartást neked és azt kívánom, hogy sikerüljön jó döntést hozni.
2020. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért annyira nem könnyű ám új jól fizető állást sem találni... Jó állást nehezen dob el az ember
2020. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6 és ez feljogosítja, hogy megverje?
2020. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs jó állása. Be sem jelentik, keveset kap, messze van. Ennél csak jobbat találna. Annyi az előnye, hogy a szülei ismerőse a főnök és bármikor elmehet szabadságra. (fizetett szabadsága nincs)
2020. jan. 3. 14:26
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Nyiad meg a kapcsolatotokat, te is szexelj mással, nezd meg ezt mennyire veszi be a gyomra !,
2020. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ígéretét ott szegte meg amikor megcsalt, hisz házasság nélkül is egyértelmű hogy monogám kapcsolatban éltek, vagy nem? :)


Szerintem bátran lépj, én támogatlak ebben.

2020. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!