Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Őszintén magadba nézve mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén magadba nézve mit érzel a házastársad iránt több év házasság után?

Figyelt kérdés
névtelen fórum, nyugodtan elmondhatod
2020. jan. 3. 10:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Szeretem, tisztelem, jól ismerjük egymás pozitív-negatív tulajdonságait, maximálisan alkalmazkodunk a másikhoz, figyelmes velem, ahogy én is törődő, gondoskodó vagyok.

Viszont a szexuális életünk részemről szinte nullára futott. Nem a testi vonzalom hiánya miatt, inkább azért, mert lelkileg történtek olyan események (abortusz) ami erre kihatott. A magunk vonatkozásában sajnos nem hiszek abban,hogy helyre lehet állítani ezt. Persze, 100X beszéltünk róla, mindketten tudjuk,hogy ez probléma, és igyekszünk is tenni érte/ellene,hogy változzon.De ez úgy gondolom nem fejben dől el.

2020. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
# 1-es válaszoló vagyok. Nem írtam, de nő vagyok,és nem vagyunk házasok.
2020. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Mi sem vagyunk házasok, 10 éve vagyunk együtt.

Én sokkal szerelmesebbnek érzem magam mint sok évvel ezelőtt. Teljesen más, sokkal erősebb, mélyebb szerelmet érzek. Nehéz igazából megfogalmazni. Nem olyan mint egy sima baráti vagy emberi szeretet, egy teljesen másfajta érzés. Sokkal intimebb, erősebb dolog. Nálunk gyakran visszatérnek még a pillangók meg a rózsaszín köd is ha minőségi időt tudunk együtt tölteni.

30/N 41/F

2020. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
27 éve vagyunk együtt. Nekem ő a minden.
2020. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
15 év után én már semmit, megszoktam hogy itt van azt kész. mondjuk megdolgozott érte hogy így legyen, régebben szerelmes voltam belé.
2020. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
10 eve vagyunk együtt.Nem vagyunk meghàzasodva,holott már 2 ev óta igergeti hogy megkéri a kezem.Igaz csak egy papír de jól esne ha megtenné.Igazából nagy gondok vannak a kapcsolatunkban,amit ő fura mód nem érez,mondja hogy szeret,szerelmes belém.Mindketten hűségesek vagyunk,sose csaltuk csalnánk meg egymást.Sosem tudok vele beszélni őszintén,nyíltan,nem lehet vele érzelmekről beszélni,szoval mindig magam maradok a problémákkal,es magamban probalom lerendezni.Nemrèg osszevesztunk es keservesen sírtam,ő kinevetett...az érzéseim,pedig ha csak 1 percre érezné hogy en mennyire szerettem,szeretem és mennyi mindent megtettem érte és hogy hányszor bántott meg,es sosem kért bocsánatot semmiért.Ha nagy nehezen beszélünk olyanról amin változtatni kéne meghallgatja ímmel ámmal de minden marad ugyan ugy.Tudom hogy en vagyok a legnagyobb hülye hogy ezek után vele vagyok de rajta kívül nincs senkim.Lehet beképzelten hangzik de bàr olyan lenne mint en,mert en tényleg az életemet adnám érte!😢
2020. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Rajongásig szeretem, és örülök neki, hogy vele kötöttem össze az életem.
2020. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Lehetetlen szavakba foglalni azt, amit ő jelent nekem. Tényleg a másik felem, mindenben kiegészítjük egymást. Csodálatos ember, ennyi kedvességet férfiben én még sosem láttam. Fantasztikus apja a lányainknak, olyan, amilyenről mindig is álmodtam. A szex szuper, a humora zseniális. Ha nem horkolna, ő lenne a tökéletes férfi. 😊 16 éve együtt, 14 éve házasok.
2020. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%

Még jó hogy házastársakhoz szólt a kérdés...


Szeretet (nem szerelem!), tiszteletet, elfogadást, támogatást, őszinteséget. Nincs manipuláció, hiszti, veszkedés, stb.


A szex viszont ritkult havi néhány alkalomra.


9 év után.


6-os, szakítanod kellene. Hülyére vesznek.

2020. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

9.

Azért egy több,mint 10 éves élettársi kapcsolat felér egy házassággal, főleg, ha gyerek is van. 17 éve vagyunk együtt, 2 gyerekünk van. Nálunk még van szerelem, bár tudom, hogy ez így butaság, de az első pillanatokban mondtam magamban, hogy mellette fogok megöregedni. Persze vannak hullámvölgyek, de ha átmentek rajta, akkor még erősebb lesz.

2020. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!