Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha házasként megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha házasként megtetszik valaki más, mit tennél?

Figyelt kérdés

Szakítanál?

Megpróbálnád megbeszélni a házastársaddal?

Semmit, hátha elmúlik?



2020. jan. 3. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Naponta előfordul. Továbblépek.
2020. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Könnyen?
2020. jan. 3. 10:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen könnyen. Elég tapasztalt vagyok ahoz hogy tudjam, hogy csak pár hónapig tartana a viszony. A varázslat hamar elmúlik. Nem azért építettem fel több éves kapcsolatot hogy egy pár numera miatt leromboljam.
2020. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem, óvatosan apró léptekkel míg haza érek, ne folyjon a térdemig a g*ci.
2020. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Elsősorban azon kell elgondolkozni, hogy mi hiányzik a házasságodból ami miatt kifelé tekintgetsz és meg tud fogni más annyira, hogy a szakításon is elgondolkozol. Sosem tetszett meg más ha a kapcsolatom 100% volt. Nyilván nem ilyen "jajj de jól néz ki az a pasi" dologra kell gondolni, ilyenek előfordulnak. De ha komolyan elgondolkozol azon, hogy vele kellene inkább lenni akkor valami hiányzik a kapcsolatodból. Ez egy jó jel arra, hogy újra sok energiát kellene fektetni bele és visszahozni a tüzet, hogy ne érdekeljen más.
2020. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Megcsalnám, és titokban tartanám.
2020. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenki a saját maga ismeretében tudja csak véleményezni.

Nő vagyok, és tudom,hogy nem csábulok el könnyen. 13 éve vagyok párkapcsolatban.

Természetesen megnézem és megállapítom ha jó pasit látok,de ez messzemenőkig nem azt jelenti,hogy amennyiben kölcsönös lenne a vonzalom azonnal a karjába omolnék.


Volt félrelépésem, és tudom,hogy miért jöhetett az életembe, Akkor a párkapcsolatomban sorozatos történések miatt mélyponton voltunk.Nem voltam biztos a folytatásban. Érzelmileg még mindig kötődtem a páromhoz, de tisztában voltam azzal,hogy a történések miatt nem biztos,hogy túléli a kapcsolatunk. Nincs közös gyerekünk, nincs közös otthonunk, ez fontos szempont.


Az a félrelépős kapcsolatom csak pár alkalmas találkozóra korlátozódott, érzelmi kötődés nem alakult ki.


Most viszont - jó pár év elteltével- jött az életembe egy férfi akihez teljesen másképp2 viszonyulok. Szó nics köztünk arról,hogyan tovább, egyelőre a kezdeti ismerkedési szakaszban tartunk.


Mérlegelek...ha másodszor is előfordult ez az életembe vélhetőleg tartósabban nyomot hagytak a mára is kiható történések a párkapcsolatomban.Nem vagyok képes ismét páralkalmas viszonyba lépni, erre nincs szükségem. Azon kell elgondolkodnom, függetlenül attól,hogy a másik férfival lesz-e jövőnk, hogy érdemes-e benne maradnom ebben a párkapcsolatban. Ami egyébként külső szemlélő számára tökéletesnek is tűnhet.

2020. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

semmit

amíg rendben van a kapcsolatom nem tennék semmit sem

ha nincs rendben és nem változik akkor szakítás

mikor nyitott kapcsoltban voltam akkor szexeltem azzal aki megtetszett

kb ennyi

2020. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
gyakran előfordul és nem teszek semmit. viszont! ha én tetszenék meg valakinek, aki nekem is tetszik, akkor fogalmam sincs mit tennék. sajnos ez nem úgy működik, hogy megtetszik valaki és akkor az már a miénk is lehet ha akarjuk. nem az esetek nagy százalékában a vonzalom viszonzatlan marad. ritkán kölcsönös, akkor borulhat a bili.
2020. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
16 éve nem tetszett meg más, szerelmes vagyok a férjembe. Ha mégis, nem foglalkoznék vele, hiszen a lehető legjobb ember van mellettem. Semmiért nem dobnám el azt, amink van.
2020. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!