Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire nehéz megnyílni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz megnyílni nehéz kérdésekben a házastársad előtt?

Figyelt kérdés
Mindent el tudsz mondani neki ami nyomja a szívedet vagy a lelkedet, vagy képtelen vagy elmondani bizonyos dolgokat?
2019. dec. 31. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem biztos, hogy jót tesz a lelkizés, attól nemigen megy tovább a világ.

Nyilván ha valami rossz történik velünk, akkor együttérzőek vagyunk egymással, de a megoldáson gondolkodunk nem a már elmúlt eseményt rágjuk át sokadjára.

2019. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve onnantól tekintettem avpáromnak és költöztem vele össze, hogy erre képesek voltunk egymással. Szóval én úgy érzem, bármit könnyen el tudok neki mondani anélkül, hogy félnem kellene az ítélkezéstől meg attól, hogy elfordul tőlem. Olyat meg úgysem csinálok, ami nem ez a kategória(mármint hogy így tudjon rá reagálni), mert az nekem esne rosszul.
2019. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akivel nem vagyok kèpes nehèz tèmàkról beszèlni, azzal nem hàzasodom össze 💁
2019. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minek vennék el olyat, akivel nem tudok mindenről nyíltan beszélni?

Nem értem a kérdés létjogosultságát.


Jó, persze ha még középkorban élünk, és a szülők döntötték el gazdasági alapon, hogy kihez adnak hozzá, akkor ki lehet fogni könnyedén szar házastársat. De ez 2019-ben Magyarországon azért elég ritka...

2019. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a beszélgetés a kapcsolat alapja. Ha ez nem megy, akkor nem lenne a házastársam.
2019. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyos dolgok,amelyekről nem tudok beszélni,lehet nem is akarok
2019. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!