Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A párom december elején kérte meg a kezem, és később beszéltünk, hogy 2021ben lehetne az esküvőnk.

Én már korábban mondtam neki, hogy nem pár hónapig(2-3hó) szeretnék jegyben járni, ez számomra fontos, hogy menyasszony vagyok, és jól eső érzés is...

Viszont egyiknap kitalálta, hogy tavasszal 2tanuval le kellene zavarni egy polgári esküvőt, felvennénk a babavárót( mert MOST!! milyen kedvező kamatú, és ne hogy változzon..) és 2021ben templomi esküvőnk lehetne+lagzi.

Az egyik barátunk így csinálta a feleségével.

És közben néznénk házat...


Nekem ez tényleg fontos, és értem, hogy ő miért akarja ezt siettetni.. de számomra ÍGY elveszik ennek a varázsa.

Először mondtam oké, majd ma mondtam, hogy ebben én nem tudok benne lenni. Teljesen kikelt magából, hogy akkor hogy képzelem a jövőnket, hogy legyen házunk... és nem akarja, hogy a hitel kamatja esetleg változzon.


Én drámázom túl ezt az egészet vagy igaza van?


Azt mondtam neki, ha 2tanuval lezavarjuk ezt az egészet, akkor nem is szeretnék már templomit.



2019. dec. 30. 21:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem 1,5évig szeretném jegyesnek érezni magam..(nem ez volt különösebben a lényeg) a 2021-et azért beszéltük először, mert addig arra is tudnánk félrerakni, illetve ne kapkodva legyen elintézve minden. (Ruha,helyszín..stb)
2019. dec. 30. 21:50
 12/18 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy több milliós kiadás?
2019. dec. 30. 21:52
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Az esküvő egy nap, a házasság pedig egy élet. Nem lesztek attól sem boldogabbak, sem szerelmesebbek, sem kitartóbbak egymás iránt, ha évekig tündérkirálylányost meg szőkehercegfehérlovonost játszotok egymással. Ráadásul a párod is szeretne templomi esküvőt, fehér ruhát, mindent, csak mellette gondoskodni is szeretne rólatok és a még meg sem fogant gyermeketekről. Borzasztóan túldramatizálod.
2019. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, valóban igazad van. #13 :)
2019. dec. 30. 22:18
 15/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, mit takar ez a "Teljesen kikelt magából", de esküvőt tervezve elég gázul hangzik.
2019. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%

Értem a párod indokait, de a tieidet is. Lehetne valami kompromisszum, mondjuk egy 2020 őszi esküvő. Van idő szervezni egy normális esküvőt, de nem is kell másfél évig várni, addig szerintem a babaváeó se fog változni.

Azt nem csinálnám, hogy most 2 tanú, aztán jövőre lagzi meg templom, szerintem nevetséges, amikor így bohóckodnak emberek, akik amúgy már házasok. Vagy 2 tanús esküvő, vagy nagy, de ez az eltolt lagzi ciki.

2019. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha így szeretnéd, akkor ok. Nem tehet ellene semmit. Nem vagy az a praktikusan gondolkodó, jövőt tervező valaki. Neked a varázs a fontos.
2019. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Végül sikerült megegyeznetek?
2020. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!