Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen titkok férnek bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen titkok férnek bele egy házasságba? Amiket soha nem mondanál el a párodnak?

Figyelt kérdés
Ne jöjjön senki az álszent dumával, hogy nincsenek egymás előtt titkaik, mert biztosan nem igaz.
2019. dec. 28. 23:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%
8: a párkapcsolat a magánéleted, te fogyatékos. :D
2019. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
15%
A pontos vagyonom, és a múltam sem tudja.
2019. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Vannak dolgok, a múltamból, amiket nem mondok el, de nem azért, mert titok, hanem mert jelentéktelen. Ha véletlenül szóba kerül valami téma kapcsán, akkor elmondom, hogy ja, ez velemi is megtörtént stb. Nem szeretem a másikat pitiáner infókkal terhelni, de hazudozni, titkolózni nem szoktam.
2019. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
30%

Régen három pénztáros hölgy úgy nézett rám ahogy kell, na ezt lehet hogy nem mondanám el.

Latinul szeretnék tanulni. :)

2019. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik vagy sem, egy igazi , valamit érő kapcsolat az őszinteségen alapul az érzelmek mellett, és ezért nem titkolnak a felek semmit egymàs előtt.

Ha te ezt àlszentnek

2019. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
* ha te ezt àlszentnek tartod, szívből sajnàllak, mert akkor nem volt még egy normàlis kapcsolatod sem, ahol a pàroddal igazi tàrsai vagytok egymàsnak.
2019. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%

Nekem volt egy kollégám aki mikor a szülinapja elött szabadságra ment megkért minden kolléganőt, ne írjanak neki sem facebookon se sms-t mert a felesége nézi ezeket. És hát botrány lehet belőle ha egy nőnemű megköszönti.

Hát köszönöm szépen én nem kérnék az ilyen kapcsolatból, ahol egy minimális privát szférám sem lehet, mert hát ugye mindent tudni kell a páromnak...

2019. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
De itt azzal van baj, hogy te a női felköszöntéseket privát szférának tartod. Vagy nem kell olyan csajjal kezdeni, aki követeli a telefonod átnézését (wtf??), vagy nem kell elsunnyogni, hogy a Jucus kacsintgatva, nyelvnyújtogatva boldog szülinapot kíván.
2019. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#17 Mi sosem néztünk bele a férjemmel egymás emailjébe, facebookjába, telefonjába stb. Nem adtuk meg egymásnak a jelszót, de nem azért mert titok hanem mert eszünkbe sem jutott nem bízni egymásban. Ha kérte volna valamilyen okból, megkapta volna. Nem kérte, nem kértem. Így is lehet.
2019. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez alkati kérdés. Én pl szeretem, hogy van egy külön életem, de nem mindenki ilyen.
2019. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!