Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kérdés férfiakhoz! Lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés férfiakhoz! Lennél GYES-en?

Figyelt kérdés

A gyerkőc lassan 3 éves, de úgy alakult, hogy csak 3,5 évesen mehet oviba. Az első évben sokszor beteg, így akkor is jó lenne, ha az egyik szülő nem dolgozna. Eddig az volt a terv, hogy ez én leszek, az anya.

Viszont úgy hozta az élet, hogy a férjem kirúgták, én pedig kaptam egy jó ajánlatot.

Férfiak, ti mennyire vállalnátok be ezt, hogy másfél évig otthon lesztek a gyerekkel? (Fiú, ha ez számít, és nem olyan kicsi már.) Eszik egyedül, lefoglalja magát fél órára, esti altatást csak én tudom megoldani, de arra mindig hazaérek. Heti 4 nap munka, 3 nap itthon.

Belerázódnátok?



2019. nov. 27. 11:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért lássuk be, hogy azzal, ha tőled elvágja a lehetőséget azáltal, hogy nem veszi le rólad a gyerek terhét a munka idejére, mindkettőtökkel kiszúr.

Én sosem hisztériáztam, hogy többet keres a párom és a párom sem hisztériázik azért, hogy jelenleg többet keresek nála. Együtt vagyunk, egyértelműen jó neki is, ha több pénzünk van. Nooormális, ha ez ellen harcol, mert az egója fontosabb, mint jól élni?

2019. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
8%
Örömmel csinálnám. 8 óra munkában töltött idő helyett természetes, hogy inkább lennék valamelyik családtagommal. Plusz azért legyünk őszinték: Otthon egy gyerekkel lenni, aki már ennyi idős, nem olyan megterhelő, mint egy húzósabb meló. Szerintem még meg is tanulnék pár kaját elkészíteni.
2019. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én férjem simán, moat is bőven kiveszi a részét. Jelenleg úgy vagyunk, hogy ő heti 2 nap 24 órázik, a többi szabad. Én vállalkozó vagyok, az ő szabadnapjain dolgozom pár órát home officeban, és ilyenkor rendezi a két gyereket + a háztartást gond nélkül. A kicsi 10 hónapos, szoptatni megkapom, de ennyi, elvannak egész nap.

Ekkora gyerekkel, ilyen helyzetben, mint a tietek, nem is lenne kérdés, hogy akkor én elvállalom a munkát, ő meg gyerekezik.

2019. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A férjem ugy volt otthon a gyerekekkel, hogy heti 6 éjjel dolgozott.

7 hónapos volt a kicsi, mikor vissza kellett állnom munkába. 7:30-16 óráig dolgoztam. O reggel 7:30-ra haza ért, én szaladtam dolgozni (5 perc munkaig).

2,5 évesen ovis lett, de meg is született a kisteso. Vele 1 évig tudtam otthon maradni. Majd folytattuk ugyan úgy. Most 6 és 9 évesek a lányok. Ha beteg az ovis, itthon van az apjával (mint most). Férjem meg mindig ugyan ott dolgozik.

Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.

2019. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!