Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is úgy látja, hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy látja, hogy egyre több nő él macskával, mint párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Inkább úgy mondanám, hogy egyre több nő él úgy egyedül, hogy közben valaki kezelgeti és a nő epekedik az illető után.
2019. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Talán azért, mert 10 férfiból talán 1 alkalmas párkapcsolatra, és inkább vannak a macskájukkal, mint valami idiótával.
2019. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Mert értelmes ember nem is megy bele komoly párkapcsolatba.
2019. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy elég jó szűrő. Aki nem tudja elviselni a macskáimat, azzal szóba sem állnék.


Olvasol itt kérdéseket? Hát akkor nem csodalkoznál... :)

2019. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Rendes nő nem akar senkit boldogtalanná tenni. Így inkább egyedül marad...
2019. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Rockarc ***** válasza:
68%

A KSH nem igazolja az allitasodat, de beszelj csak hangulatkelto hulyeseget, erre talaltak ki az oldalt. Vagy nem?


43F

2019. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem csodàlom... Nagyon kevés pasi alkalmas komoly kapcsolatra, és inkàbb ( esetemben) a kutyàim mint egy elviselhetetlen ember mellettem. Sok idiótàval akadtam össze koràbban én magam is.

Nekem kutyusaim vannak, 2, ( régebben 3 volt), aki őket nem fogadta el ( fél vagy nem szereti a kutyàkat) mehetett is a levesbe, nekem ilyen férfi nem kell. Idővel aztàn megtalàltam életem pàrjàt, a kutyàim imàdjàk, és fordítva is. Egy család lettünk:)

2019. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Én mióta megszülettem macskákkal és kutyákkal élek együtt.Tőlük függetlenül se állok össze csak azért valakivel,hogy legyen kapcsolatom.
2019. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Kevesebb baj van a macskával, mint egy pasival....
2019. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindenki kapcsolatfüggő. A macskákkal amúgy kevesebb a probléma :)
2019. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!