Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg lehet, hogy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet, hogy rossz ötlet lenne szólni a feleségének?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy elég magas beosztású pasi, aki csapja nekem a szelet. Egy csapatépítőn nyíltan nyomult rám, de elutasítottam. Virágot is küldött nekem. A múlt héten betelt a pohár, mert direkt úgy szervezte át a dolgokat, hogy nagyon közel üljek hozzá. Mivel már legalább 5x voltam vele elutasító, és nem értett belőle, megmondtam, hogy most már szólok a feleségének, ha nem áll le. Erre teljesen kiakadt, hogy neki csak 1-2 menetre kellettem volna, köze nincs a házasságának és a családjának ehhez, és hiába pattogok, nekem sosem lesz férjem, soha fog hazajönni hozzám senki, mert csak kapcarongy vagyok a miniszoknyámmal, a szexkalandos múltammal és a rúzsozott számmal együtt.

Fb-on írta ezeknek a nagy részét, álprofilról, kategorikusan le is qrvázott, és fenyegetett, hogy tönkreteszi az életemet, ha kis huszonéves rongy létemre bele merek rondítani a házasságába és a gyerekeivel való kapcsolatába. Azt mondta, hogy az a minimum, hogy kirúgat, és ha megtudja, hogy máshová fel akarnak venni, megpróbálja tönkretenni azt is.


Én már döntöttem olyan 90%-ban, eléggé vszínű, hogy el fogok mondani a feleségének mindent, bizonyítékokat is mutatok, a legtöbben egyet is értenek a dologgal azok közül, akiknek elmondtam, de van 1-2 ember, aki le akar beszélni róla.

Kívülálló szemmel, névtelenül tudtok véleményeket mondani, szóval szívesen hallgatom az érveket, ellenérveket.

Egyébként megcsalta már többször is a feleségét, mindig fiatal nőkkel, és mindegyik viszonyának elmérgesedett a vége, de még nem árulta be senki.


2019. szept. 23. 14:50
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyi szexualis zaklatas. Szolnek az asszonynak, majd a nagyfonoknek is! Meg a vegen elkezdi terjeszteni rolad, hogy te akartal ramaszni es miutan elutasitott, eldontotted, hogy tonkreteszed! Bizonyitekokat elovenni es hajra!!!
2019. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a feleseg barmit is sejt,akkor nem borult volna igy ki a kedves ferj.
2019. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Én sem süllyednék le a szintjére. Engem hagyjon békén, a saját életét úgy cseszi el, ahogy akarja. Nekem nem érdekem beleköpni a családi életükbe, nem lehet tudni hogy jössz ki ebből. Lehet az asszony halgatólagosan tud ezekrőp, csak szemethuny, lehet, hogy borítod a házasságukat. Te ettől boldogabb leszel? Aligha. Élje mindenki a saját életét. Én emeltfővel távoznék a munkahelyemről nyugtázva, hogy nem lettem a főnököm r**nca, nekem ennyi éppen elég lenne.
2019. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Rég jártam itt.

Azóta kirúgattam, és végül a feleségénél is köptem, elhagyta.

2020. febr. 5. 16:11
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Bejelöltem a kérdést figyelésre, van kedved részleteket mesélni? :)
2020. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Már csak azért is, mert a sztorid reményt és erőt adhat a hasonló cipőben járó lányoknak.

Amúgy gratulálok, bátor voltál!

36N vagyok a harmadik oldalról.

2020. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!