Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg lehet, hogy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet, hogy rossz ötlet lenne szólni a feleségének?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy elég magas beosztású pasi, aki csapja nekem a szelet. Egy csapatépítőn nyíltan nyomult rám, de elutasítottam. Virágot is küldött nekem. A múlt héten betelt a pohár, mert direkt úgy szervezte át a dolgokat, hogy nagyon közel üljek hozzá. Mivel már legalább 5x voltam vele elutasító, és nem értett belőle, megmondtam, hogy most már szólok a feleségének, ha nem áll le. Erre teljesen kiakadt, hogy neki csak 1-2 menetre kellettem volna, köze nincs a házasságának és a családjának ehhez, és hiába pattogok, nekem sosem lesz férjem, soha fog hazajönni hozzám senki, mert csak kapcarongy vagyok a miniszoknyámmal, a szexkalandos múltammal és a rúzsozott számmal együtt.

Fb-on írta ezeknek a nagy részét, álprofilról, kategorikusan le is qrvázott, és fenyegetett, hogy tönkreteszi az életemet, ha kis huszonéves rongy létemre bele merek rondítani a házasságába és a gyerekeivel való kapcsolatába. Azt mondta, hogy az a minimum, hogy kirúgat, és ha megtudja, hogy máshová fel akarnak venni, megpróbálja tönkretenni azt is.


Én már döntöttem olyan 90%-ban, eléggé vszínű, hogy el fogok mondani a feleségének mindent, bizonyítékokat is mutatok, a legtöbben egyet is értenek a dologgal azok közül, akiknek elmondtam, de van 1-2 ember, aki le akar beszélni róla.

Kívülálló szemmel, névtelenül tudtok véleményeket mondani, szóval szívesen hallgatom az érveket, ellenérveket.

Egyébként megcsalta már többször is a feleségét, mindig fiatal nőkkel, és mindegyik viszonyának elmérgesedett a vége, de még nem árulta be senki.


2019. szept. 23. 14:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
15%

Kívülállóként azt mondom, hogy a feleség ki fog röhögni. Milyen bizonyíték van a kezedben? Egy álprofilról írkált valami? Én kinevetnélek.

Az meg hogy mindenkinek pletykálod a hülyeségeidet az elég magas beosztású hapsiról, előrevetíti, hogy nagyon csúnya vége lesz a dolognak.

A tinilányok körében sem menő a pletyka.

Ha tényleg problémád lenne és zavarna a dolog, nem mindenkinem pletykálnál, hanem bemennél a főnöködhöz, vagy a hapsi főnökéhez, és kérnéd vagy az ő, vagy a saját magad áhelyezését éy/vagy egy fegyelmi vizsgálatot.


Így konkrétan magadból csinálsz hülyét.

2019. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Diazepam ***** válasza:
96%
Én is kitálalnék. Nem csak a feleségének, hanem a feletteseinek is.
2019. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipakolnék, de alprofilrol írott uziket senki nem fog komolyan venni.
2019. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
Én is kitálalnék, tudja csak meg az asszony, hogy mekkora féreggel él együtt, sőt, a HR-nek is jelenteném és ha ők nem lépnek az ügyben, keresnék új munkahelyet.
2019. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Én is elmondanám, de csak akkor ha egyrészt ha úgy adódik lenne más munkalehetőséged, szólnál emiazz a fenyegetés miatt a feletteseinek illetve ha rendes bizonyítékod van, olyan amit egyértelmű lesz a feleség számára. A kamuprofil nem sokat ér, ha nem tudod bizonyítani hogy ő az.
2019. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges elmondani, a legtöbb ilyesmi férfi felesége nagyon jól tudja, hogy mi folyik itt, általában hallgatólagos megegyezés is van e mögött, ha ezt megpiszkalod előtte, 100% hogy a férjét fogja védeni, rajtad meg levezeti a sértettségét. Csak te jöhetsz ki rosszul ebből. Egyébként meg tényleg rosszul kezelted a dolgot, a második ilyen esetnél jelentened kellett volna a felettesénél és a HR-en. Nem vagy tisztában a jogaiddal és a lehetőségeiddel?
2019. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
15%
Én nem tálalnék ki, azért mert valaki gyökér, még nem teszem tönkre az életét.
2019. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
A HR-nek szólj első körben.
2019. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
82%
Akik szerint nem kell elmondani ázok is szeretnek vakon élni? Mert én nem.en örülnek, ha elmondana nekem bárki ha a férj em ezt művelné. És nem mindenki birka ,h eltűri. Ha ennyire kivan akadva a csávó valószínű a -félesége repítené ki az ajtón.
2019. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%

Nagy valószínűséggel tud róla a feleség. Legalább is az én nagyobb főnökeim feleségei tudtak róla, hogy szeretett párjuk kalandozik. Valamiért, mindig azon csattant az ostor, aki kipakolt. Azért kérdés, mennyire nagy főnök. Ismerek egy nőt, aki megpróbált kipakolni, jelentette, stb. Vagy is megpróbálta minden hol az igazát bizonyítani.

Nem tudta és egy év alatt 5-ik munkahelye van. Valami rejtélyes okból, sehol sem felel meg. Lehet, ha dolgozni szeretne, pár megyével arrébb kell neki költözni.

2019. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!