Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért én vagyok a fillerb@@@o?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a fillerb@@@o?

Figyelt kérdés
Ilyet írnak az emberek amiért nem egyezem meg a férjemmel gyt.ugyben.35000 kértem, ő nem hajlandó max 20 ezret dobni.Mikor mindenki tudja aki ismeri ,h 1 milla körül keres havonta feketén.Jol el ,jó lakásban lakik.Ko autóval jár.
2019. szept. 18. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

#10: Ez jó ötlet! Addig meg az ex felneveli majd a gyereket az új nőjével, a kérdező meg odalök 20 ezret.


Ezért van, hogy egyre kevesebb nő akar családot. Minek?! Kihordja, megszüli, viheti egyedül a háztartást, me' ez a minimum, ha nem dóógozik. Aztán ha apuka lelép egy nővel, akkor is az ő ku.rvaannyát, amiért nem neveli fel egyedül a kölyköt.

Az a hülye, aki gyereket szül.

Akinek egy kis esze van, az a külsejébe fektet be, keres egy pénzes pasit, és legombol róla egy lakást, egy kicsit, és egy pár milliót. Aztán röhögve ráhajt a következőre.

Ezerszer jobb, mint megalázott anyának lenni, akinek elveszi az életét a gyerek, amíg az apa egy puncimanci után futkos.

2019. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Zsoltmester ***** válasza:
0%
A legtisztább nyilván az lenne hogyha a blokkokat megmutatnád amit csak a gyerek kapott. Azt megfelezni aztán helló... neked igazából nem jár semmi nem a gyereke vagy hanem a volt felesége és nem asszonytartást kell fizetnie hanem gyerektartást. Az mondjuk igaz hogy 20000 ből a felvágott sem jönne ki amit naponta megeszik a gyerek.
2019. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

Miről kéne blokkot bemutatni, most komolyan? A gyk közössége ott tart, hogy a nő nevelje 20kból a gyereket? Villany, víz, gáz, kaja? Vezessen kockás füzetet mennyit eszik a gyerek? Az éjszakázásokat a munkakiesést ki fiezeti ki?

Egy millából egy százast nyugodtan odalökhetne az apuka, hogy bőségesen jusson a gyerekre, még a kölkén spórol. Bszarok komolyan.

2019. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát na erről beszélek,kajára nem elég. És én nem is mondtam, h neki kell egyedül eltartania .engem meg főleg nem kell. De egyedül 20.ezerből is megoldom csak hát nem jut normálisan mindenre.Nem értem, h miért hiszik azt emberek ,h magamra akarom költeni?! Nincs műkörmöm, nem járok fodrászhoz barátnőm vágja festi ingyen.Nem veszek magamnak semmi luxusdolgot
2019. szept. 19. 17:58
 15/16 Zsoltmester ***** válasza:
8%
13 Nem értem milyen éjszakázást meg munka kiesést kéne kifizetni amikor alapból jár államilag a gyerekek után pénz amit egyébként én nem is adnék mert mire fel... mégis kinek kéne fizetnie Kinek kéne éjszakáznia meg munkából kimaradni ha Nem a gyerek a szüleinek? Talán nekem szülték a gyereket? Semmi közöm hozzá mégis mindenki adójából osztogatják a családi pótlékot. És igen ha valakit meg esküdt nek aztán elválnak magyarán seg.et csinálnak a szájukból akkor igen vezessenek kockás füzetet
2019. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%
35 000 se elég semmire, gyermekre pláne, hol él ez? A gatyáját pereld le. Ha mindenki tudja, hogy feketén dolgozik és milliókat keres, akkor azt nem fogja tudni letagadni, elvégre mindenki tudja, könyörgöm...
2019. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!