Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg semmi közöm hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg semmi közöm hozzá?

Figyelt kérdés
Férjem hadilábon áll a vállalkozásában az időpontok betartásában. Van egy ügyfele, akinek fél éve ígérget. Tegnap felidegesített, mert azzal csesztetett, hogy negyed órát csúszott az ebéd. Mondtam neki,ő sem tartja az időpontokat. Erre közölte, mi a f..sz közöm van ahhoz, hogy ő mit mond az ügyfeleinek. Mondtam neki, hogy csupán annyi, hogy mivel meg sem csinálja, amit vállal, így nincs belőle pénz. Júliusban sem lett kész, ergo júliusban nem adott haza pénzt. Kifizettem a rezsit,a nyaralást,a hiteleket, mindent. Erre közölte, hogy odaadja a pénzt, hogy kussoljak. Az is természetes neki, hogy a gyerek iskolakezdését is én fizettem, sőt most teljes ruhacsere kellett, mert mindent kinőtt. Bevásároltunk, meg nem kérdezte, hogy adjon e pénzt, maradt e pénzem. Ha meg kérek tőle, akkor jön azzal, hogy én miért költök annyit, hová teszem a pénzt? Pedig magamra semmit nem költök szinte, próbálom okosban megoldani a ruházkodásomat is. Könyvet már évek óta nem vettem magamnak.
2019. szept. 16. 09:56
1 2 3 4
 21/32 Bence_ ***** válasza:
100%

Hozzám jössz? 😉

Rakd rendbe magad, keress egy pszichológust.

Addig nehéz lezárni egy ilyen kapcsolatot ameddig még azt hiszed, tényleg életképtelen vagy. Utána könnyű lesz.

Engem marhára zavarna ha lenne olyan hónap amikor így vagy úgy ne tennék a közösbe.

2019. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Férjhez menni? Soha többé. Elég volt a butaságból egyszer.
2019. szept. 16. 19:48
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
Dagadtan, rondán nem is szeretne. :) Megvan ő a gazdájával. :DD
2019. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan jelentheted ezt a hozzászólásomat is. Nekem nőként undorító, h ilyen felmosórongyok léteznek, most gondold el a férjed mit érez...

Szerencsétlen birka. És ne írd ki minden héten a sirámod, mert én már speciel nagyon unom.

2019. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
24es, ha úgy gondolod, minden héten én írom ki, pedig nem, és már unod, akkor minek olvasod el és minek reagálsz?
2019. szept. 16. 22:59
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elveri a pènzèt máshol. Most őszintèn, mi az hogy hónapokig nem tud semmit hozzátenni az èletetekhez, ha még hozzá tud az is csak a rezsi? Vicc... Vagy nagyon sz.rul csinál valamit, vagy elkummantja a lóvèt.

Ès akkor mèg a gyerekkel nem foglalkozik, sőt zavarja a gyerekzsivaj, a háztartási munkákból nem veszi ki a rèszèt...most komolyan, minek ez a házasság? Egyedül jobban járnál, legalábbis nem rosszabbul. A hitelt egyedül is tudtad fizetni, legalább kapsz gyt. De kevesebb a feszkó, kevesebb a munka, ès senki nem szól be, ha 10 percet kèsik az ebèd.

De tènyleg, èn nem tudom elhinni, hogy ez igaz. Vagy kamu az egèsz, vagy te vagy a "falu" bolondja ha ezt zűrös továbbra is.

2019. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

Olvasni minden kérdést és hozzászólást szoktam. Reagálni meg egyszerűen muszáj. Nem hiszem el, h ilyen nő létezik a világban. Engem ez nagyon dühít. Köpni-nyelni nem lehet erre, amit te eltűrsz. És nem a férjed a hibás, csak tudd. Más már jól el is vert volna, h érezd a törődést, ő meg megjegyzi, h lefogyhatnál, h legalább hozzád érni legyen kedve. Te meg nem. Miért is fogynál, jó nézni egy nőt, hogy szétfolyik, nagy valag, logó mellek, ízléses. És még neked áll feljebb, h jajdebunkóaférjem. Szolgának jó vagy, ez a szerencséd. Másként már egyedül nevelgetnéd egy szem porontyod....


És nem érdekel ha sértőnek találod szavaim! Egy nő legyen nő!!

2019. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Umm..utolsó neked mi bajod van? És miért kell a kerdezot szapulni, amikor nyilvánvalóan egy mérgező kapcsolatban van, kívülről könnyű okosnak lenni
2019. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

A 27-es a férje lehet 😁

Na de...a férj egy balfax,szerencsétlen majom. Vállalkozást nem tud vezetni,de erőlteti,mert az menő. Az ilyen inkább szamarat vezessen. 😂😂

Te meg,Te feleség,ne legyél már ilyen naiv. Tedd ki a szűrét a lakásbol. Te fizeted a hitelt,tied a lakás. Menjen keressen magának másik kapcarongyot akit piszkálhat. Duci vagy? És? A kaját is Te veszed a saját pénzedből,nem az övét eszed,menjen már a bunkója oda ahova gondolom. (Mielőtt kapnék,nem vagyok duci ,,sőt,vékonyabb is mint kéne,de gyűlölöm ha valaki ,aki annyit sem ér,hogy a lábam töröljem belé,csesztet egy olyan embert,aki sokat ér)

2019. szept. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
33%

Sokat ér, biztos, azért él úgy, mint a szar. Mérgező kapcsolat, igen, abban, de bacik kilépni. Ezek után mit sajnáljak rajta.

Idáig el sem szabadna jutni, de hogy ki se lép belőle....

Nem fogok beállni a sorba, nem fogom sajnálni. Sajnálni csak azt lehet, aki onhibajan kívül kerül bajba, rossz helyzetbe. Itt nem ez van.

2019. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!