Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg semmi közöm hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg semmi közöm hozzá?

Figyelt kérdés
Férjem hadilábon áll a vállalkozásában az időpontok betartásában. Van egy ügyfele, akinek fél éve ígérget. Tegnap felidegesített, mert azzal csesztetett, hogy negyed órát csúszott az ebéd. Mondtam neki,ő sem tartja az időpontokat. Erre közölte, mi a f..sz közöm van ahhoz, hogy ő mit mond az ügyfeleinek. Mondtam neki, hogy csupán annyi, hogy mivel meg sem csinálja, amit vállal, így nincs belőle pénz. Júliusban sem lett kész, ergo júliusban nem adott haza pénzt. Kifizettem a rezsit,a nyaralást,a hiteleket, mindent. Erre közölte, hogy odaadja a pénzt, hogy kussoljak. Az is természetes neki, hogy a gyerek iskolakezdését is én fizettem, sőt most teljes ruhacsere kellett, mert mindent kinőtt. Bevásároltunk, meg nem kérdezte, hogy adjon e pénzt, maradt e pénzem. Ha meg kérek tőle, akkor jön azzal, hogy én miért költök annyit, hová teszem a pénzt? Pedig magamra semmit nem költök szinte, próbálom okosban megoldani a ruházkodásomat is. Könyvet már évek óta nem vettem magamnak.
2019. szept. 16. 09:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Van egy lakótársad, és te meg a gyereked. Ez mióta házasság? Legfeljebb papírforma szerint.
2019. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
ez lakótárs max abból is a tahóbb fajta te kiszolgálod mert birka vagy alázkodsz,már rég otthagytam volna ez nem férj.
2019. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Most úgy őszintén mi tart össze benneteket?
2019. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Úgy őszintén? A megszokás, a hitel és a gyerek.
2019. szept. 16. 10:13
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

Megszoktad, hogy xar neked? Nem is akarsz semmin változtatni?

A gyereknek ebben mi a jó? Vele egyáltalán foglalkozik?

A hitel? Azt is te fizeted? Egyszer számold ki, hogy anyagilag mennyivel jobban járnál, ha a férjed nem kell etetni, nem kell fizetned rá a rezsit, és még a házimunka is kevesebb. Plusz kapod a gyerektartást.


Szóval: mi tart mellette?

2019. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem férj, hanem egy élősködő lakotarsat. De még annál is rosszabb, mert azt legalább kiszolgálni nem kell.
2019. szept. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
Egyedül jobban járnal.
2019. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
A hitelt én fizetem. így egyeztünk meg anno. Enyém a hitel, meg a kaja, övé a rezsi.
2019. szept. 16. 10:27
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
a rezsi a legkevesebb,a hitel kaja sokkal több,nem egyenlő,és a hitel azé akinek a nevén van,nagy balek vagy.
2019. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
ja és persze a nyaralást is te fizetted,még nagyobb vagy.sztem te őt is eltartod nemcsak a gyereket.gratula.
2019. szept. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!