Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a párotok skizofréniás és depressziós?

Figyelt kérdés
A páromnak skizofréniás és depressziós tünetei vannak. Ezekre a tünetekre gyógyszere kezelést is kap. Sajnos ez már 10 vagy talán hoszabb ideje tart. Egyszerűen semmit sem akar. Nem érdekli semmi sem és nincs köztünk már biztosan 10 éve semilyen szexuális kapcsolat. Egyszerűen úgy érzem, hogy mostmár nem birom tovább. A váláson gondolkodom, de őneki semmilyen jövedelmi forrása nincs, igy sajnálom és bele vagyok ragadva a helyzetbe. Néha már annyira el vagyok keseredve, hogy hülyeségeken gondolkodom a saját további életemmel kapcsolatban. Kérlek irjátok meg véleményeteket.
2019. szept. 8. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig válás. Ha nem akkor rámegy a te életed is.

Sok opció nincs ebben.

Már rég lépni kellett volna.

2019. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem jönnék össze ilyennel.
2019. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos egy kilátástalan helyzet.

Lehetetlen normálisan megoldani.

Csak drasztikus elválás. Ha nem teszed meg akkor felemészti teljesen az életedet.

Ugyan ebbe vagyok 8 éve. Most próbálok szabadulni belőle, mert eddig hittem hogy sikerülhet a lehetetlen. És nem törödtem azzal se hogy tönkre mentem.

Csak az a baj hogy túl jó szivű vagy te is ha ezt 10 évig megtetted. Igy nagyon szinte lehetetlen lesz hogy egyszerűen leszakitsd magadról.


36 F


( te ? )

2019. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már sajnos csak a válás segit.Már előbb ezt kellett volna,mert a végén te is beleroppansz.

Azt irod,hogy nincs jövedelme.Ha beteg akkor betegnyugdij?

2019. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most próbálom intézni a betegnyugdijját, de tekintettel arra, hogy 10 éve nem dolgozik sehol sem, nem egyszerű. Ezidáig pedig nem rendeztem. Biztam benne, hogy helyrejön, igy csak volt és van mellettem. Előtte sem dolgozott. Csak be volt jelentve a cégembe, hogy mégis menjenek a munkaévek. De szerettem. Nem kicsit hanem nagyon. Fiamnak pedig még 2-3 év egyetem. Ha válok viszi a felét mindennek. Én meg.... mi a f..... k dolgoztam? Miért vagyok? Kérlek ne haragusjon meg senki sem. El vagyok keseredve és jó kiönteni a lelkemet ismeretleneknek. Köszönöm válaszaitokat és gondolataitokat.
2019. szept. 8. 13:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne bánkódj, mert ez már így is nagyon nagy tett, amit összehoztàl.
2019. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Előtte sem dolgozott. Csak be volt jelentve a cégembe, hogy mégis menjenek a munkaévek.

Ez nem buncselekmeny?

2019. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne bűncselekmény? Ha a cég befizette a járulékokat és minden egyéb, törvényben meghatározott, az alkalmazással kapcsolatos eleget tett, akkor mi lenne ebben a bűncselekmény?
2019. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!