Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Ha engedné a férjetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha engedné a férjetek, tartanátok szeretőt?

Figyelt kérdés
Ő nem nőzne, és egyébként minden más téren jó férj lenne.
2019. aug. 11. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem lenne jó az ágyban? Azért kellene a pótlék?
2019. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akár.
2019. aug. 11. 21:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Házasság előtt az nem derült volna ki?

Nem hoznám magam olyan helyzetbe, hogy szeretőt kelljen tartani. Nem tolerálom az ilyesmit.

2019. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Miért feküdjek le mellé esténként, ha nem akarok hozzábújni?


Ha minden más téren jó férj, ezt a kérdést meg tudjuk oldani, mert tudunk kommunikálni és kompromisszumot kötni, hogy mindkettőnk élvezze a szexet. Ha nekem csak szimplán más kell, akkor az azt jelentené, hogy nem való nekem a házasság. Akkor miért ne váljak el? Ha meg nem minden téren jó férj, akkor is ez a kérdés.

2019. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem,soha. És nem azt mondom, hogy én vagyok a mintafeleség de őszinte vagyok és személy szerint nekem ez nem férne bele hiába engedné a férjem (soha nem engedné, nekem pedig eszembe se jutna). De a kulcsszó: 'személy szerint'. Minden kapcsolat minden házasság más. A miénk nem ilyen.
2019. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

Jaj, hát persze, ők soha, eszükbe se jut az ilyen :D

Nyakam rá merem tenni hogy a 99% sokat nem agyalna rajta, hanem élne a lehetőséggel :D

2019. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretném ha a feleségemnek szeretője lenne! Simán megengedném neki. Én nem kapok se szexet, se figyelmességet, se törődést tőle, ezért azt szeretném hogy legalább neki legyen jó.
2019. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem nőként, de van az a szituáció ahol ez "elfogadott".


Pl. ha a férfi impotens lesz betegség miatt vagy ilyesmi - akkor onnantól a nő is bűnhődjék emiatt? Vagy hagyja el, "úgyis selejt" az adott férfi? De ha mondjuk szeretik egymást? Akkor? Valamit ki kell találniuk egy egészséges libidójú ember nem élhet 30 évig cölibátusban. Még a papoknak sem sikerül. Csak elsunnyogják.

2019. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb nőnek kell legalább egy kis szerelem, hogy élvezze az együttlétet. De nekem mindenképpen. Ha a férjemet szeretem, akkor ez meg van, minden okés és nincs szükség a szeretőre. Ha felajánlaná, első körben megkérdezném az okát. Félnék, hogy azért szeretné a félrelépésemet, mert ő is félre akar lépni. Ebbe nem mennék bele. Akkor inkább a válás.
2019. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg rendben lenne vele, akkor persze :D

Ez nyilván nem jelentené azt hogy őt már nem szeretem stb. De azért el tudnék viselni még egy szexistent magam mellett 🙈

De ez elméleti kérdés. Mivel nyilván ilyen nem történhet meg, nem is agyalok ilyenen.

2019. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!