Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vállalnátok-e az adott körülmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnátok-e az adott körülmények között gyereket?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, a férjem 47 éves, 7 éve vagyunk házasok.

A férjem előző házasságából van két kamasz gyereke, nekem nincs gyerekem, házas sem voltam korábban.

Biztos anyagi háttérrel, jó munkahelyekkel, megfelelő egzisztenciával rendelkezünk, úgymond minden adott ahhoz, hogy gyereket vállaljunk. A férjemmel természetesen beszéltük már a dologról, ő biztosított arról, hogy ha gyereket szeretnék, szóljak nyugodtan, és hozzáláthatunk az ún. babaprojekthez.

A korkülönbség (ha valakinek szemet szúrna) nálunk soha nem jött szóba. Ő sportoló volt, egészségesen élünk, mai napig nagyon vonzó, sármos, ápolt férfi, olyan, aki akár a Forbes címlapján is szerepelhetne. Természetesen én is odafigyelek magamra.

A házasságunkkal semmi gond nincs, mindketten egy életre tervezünk egymással.


A kérdésem a következő: jelenleg én nem érzek égető vágyat aziránt, hogy gyerekünk szülessen, viszont tisztában vagyok azzal, hogy ha sokat várok, akár az is előfordulhat, hogy kifutok az időből.

Mind nők, mind férfiak válaszára is kíváncsi vagyok azzal kapcsolatban, hogy szerintetek mikor ideális gyereket vállalni? Korábban vagy később? Lehet-e érezni azt, amikor úgymond eljön az ideje?


2019. aug. 3. 16:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
23%
Elarulja valaki, hogy mi a farokert kellett engem nulla szazalekra szavazni? Talan mert mereszeltem egy uj nezopontot is behozni a kepbe? A gyerek az nem egy kaktusz, ami csak a te oromodre es onmegvalosotasodra van, hanem egy ember, akinek szinten vannak szempontjai. Ja, bocsanat, az itt valaszolo nok nem veszik emberszamba a gyereket, leszarjak a donteseik kovetkezmenyet, az csak egy projekt a sok kozul. Katasztrofak vagytok.
2019. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

azzal számolj, h. a gyereket lehet, h. 1dül kell felnevelned.


ha még vársz pl. 3 évet, párod 50 lesz, gyakorlatilag nagypapakorú.


a gyereket nemcsak megcsinálni kel,, hanem fel is nevelni.


párod nem biztos,h. megéri a diplomaosztóját, ill. a gyerekkel is lehetnek generációs problémák, h. fél évszázad van köztük.

2019. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!