Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői sminkkel kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői sminkkel kapcsolatban jótanácsok? Tapasztalatok? Lent

Figyelt kérdés

nézegettem neten, de a képeken, nem nagyon látszik. én sem szeretnék erős sminket, inkább szolidat, elegánsat.

a menyasszonyi ruha fehér lesz, a menyecskeruhám pisosas-bordó, így olyan smink kellene, ami mindkettőhöz megy. a kozmetikus szerint most divatos a mályva, a lila és árnyalatai, de én nem tudom elképzelni, ez hogy mennea menyecskeruha színéhez?

vhogy úgy nem lehetne, hogy csillogós fehér legyen a "szín", eseteg néhány kő díszítésképpen, mert a ruhám is fehér és ha rásüt a nap, van egy szolid csillogása, és apró kristályok díszítik és gyöngyök. ( de nincs agyonvarrva velük).


van vmi ötletetek? nektek milyen volt/lesz?


a csokrom:

[link]


az egyéb kiegészítőket, pontos frizurát még nem tudok.


adjatok tanácsot!


2010. júl. 1. 20:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hova tettem az eszem, természetesen az ijesztőent nem ly-nal írjuk... Korán van még. Bocsi.
2010. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

hát lilát én sem szeretnék. de a pirosat sem tudom elképzelni. a barna és szürke pedig nem sötét egy menyasszonynak? persze ez függ az árnyalattól és hogy hogyan sminkel a kozmetikus.

hát nem tudom. szerintem rábízom magam a kozmetikusomra.

2010. júl. 2. 09:26
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A kövek az arcon nem jó ötlet, mert a fotózásnál előnytelenül becsilloghat a napsütésben. A sminkes tudja majd, hogy mi áll jól, ha érti a dolgát. Ha valami nem tetszik közöld vele is, hogy tudja mi az elvárásod a nagy napon.

OFF: A testvérem a 2. sminkesnél kötött ki, mert az első hölgy képtelen volt neki megfelelőt készíteni.

2010. júl. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

En inkabb neutralis szinet valasztenek a helyedben, es meghagynam a divatszineket masoknak. Ha esetleg evek mulva visszanezed a kepeket,akkor is tetszeni, fog es nem lesz odivatu.

A lenyeg,h kiemeld azt, ami szep rajtad. Celszeru a szemeket kiemelni es az ajkakat finomabban szinezni csak egy bezs russzal, esetleg csillogobb halvany szajfennyel.

[link]

2010. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Ismét a kozmetikus vagyok, a fotózás miatt kell kicsit erősebbnek lennie a sminknek.

Egyébként mindenképpen javaslom a tincses műszempillát M-es méretűt.

[link]

A piros és bordó színek nem igazán javasoltak szemhéjra, lehet, hogy eleve nem is állna jól.

Azért elmondom, hogy a sötét vöröses-barna hajamhoz, nagyon világos bőrömhöz/ha lebarnulok, akkor sem túl barna/, és világoskék szememhez, a világos lila - lila, fehér - szürke/ezüst/sötét türkiz kék és a arany - bronzos-barna áll a legjobban.

Egy smink van amit semmiképpen ne csináltass az a rózsaszín, mert az annyira elüt a pirostól és a bordótól, hogy csak na, emiatt sem lenne túl jó a lila.

Nekem valami ilyesmi smink tetszik, mivel minden napra sminkelem magam ezért nálam ez még jó lenne menyasszonyinak is:

[link]

Esetleg valami ilyesmi, bár ez szerintem egy kicsit vad lenne, ha teljes arcos kép lenne a modellről:

[link]


[link]

[link]

szürke-rózsaszínnel, ez így egész jól mutat,és még a bordó mellett sem ütne el annyira: [link]

[link]

2010. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

11.44 vagyok, itt a tobbi link (az elobb lemaradt)

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezt az egyik tegnapi válaszoló linkelte, ez megy mindenhez szerintem (csokor, menyecskeruha). Az a kérdés neked jól állnának-e ezek a színek, de ezt majd a kozmetikus eldönti.

Bugyirózsaszín sminket szerintem se csináltass, kevés embernek áll jól, meg elég elcsépelt, és a bordó-piros mellett is borzasztóan mutat.

2010. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
77%

Szia!Nálam a lila jön be, de én fekete hajú, lebarnult bőrű vagyok és kék kontaktlencsém lesz.Ezek a kedvenc sminkjeim:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]

8. [link]


Sok sikert és sok boldogságot!

2010. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!