Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői sminkkel kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői sminkkel kapcsolatban jótanácsok? Tapasztalatok? Lent

Figyelt kérdés

nézegettem neten, de a képeken, nem nagyon látszik. én sem szeretnék erős sminket, inkább szolidat, elegánsat.

a menyasszonyi ruha fehér lesz, a menyecskeruhám pisosas-bordó, így olyan smink kellene, ami mindkettőhöz megy. a kozmetikus szerint most divatos a mályva, a lila és árnyalatai, de én nem tudom elképzelni, ez hogy mennea menyecskeruha színéhez?

vhogy úgy nem lehetne, hogy csillogós fehér legyen a "szín", eseteg néhány kő díszítésképpen, mert a ruhám is fehér és ha rásüt a nap, van egy szolid csillogása, és apró kristályok díszítik és gyöngyök. ( de nincs agyonvarrva velük).


van vmi ötletetek? nektek milyen volt/lesz?


a csokrom:

[link]


az egyéb kiegészítőket, pontos frizurát még nem tudok.


adjatok tanácsot!


2010. júl. 1. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

[link]

lehetne fehér és bordós pirosas...

[link]

2010. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

A csokrot sajnos nem nyitotta meg nekem. Szerintem ezek nagyon szép sminkek:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ezekhez mit szólsz? :


[link]


[link] - a szélén nem muszáj ennyire kívül menni


[link]


[link]

2010. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló amit mutatott nagyon jó, a második nekem tól sok lenne, messziről biztos jól mutat, de egy fehér ruhához közelről szerintem kicsit vad.
2010. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kozmetikus vagyok! :) Az utóbbi években a lila nagyon divat, de fontos, az is hogy Te hogy nézel ki: hajszín, szemszín, bőrszín (tónus), tehát ezek is nagyon fontosak a választásnál. A ruha színe miatt pedig nehéz úgy, én piroshoz és bordóhoz fehér-ezüstszürke sminket szoktam feltenni, de ez egy menyasszonynál már lehet sok(k) lenne. Még ma fel töltök ide egy táblázatot amibe leírom, hogy melyik típushoz mi való. Nem mindenkinek áll jól a lila.
2010. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Ez alapján döntsd el melyik típusba tartozol, az segít a szín kiválasztásában. A menyecske ruha úgyis csak éjfél után lesz rajtad, szerintem ne az legyen a mérvadó.

2010. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!!

klassz a táblázat!

megyek próbasminkre, és akkor meglátjuk...

nagyon szépeket töltöttetek fel

2010. júl. 1. 22:30
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy melyik típusba(típusokba) tartozol a táblázat alapján?
2010. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
leginkább az ősz típus illik rám.
2010. júl. 2. 08:20
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kozmetikus először szürkét akart (fehér ruha, barna haj, kék szem, fehér bőr), de nem engedtem. Utána bepróbálkozott zölddel meg lilával, de azt sem engedtem. Javasoltam a bordósat (nem teljesen bordó, de valami olyasmi, én magamnak - nagy ritkán, ha sminkelek - olyat csinálok egy halvány rózsaszínnel, de az se olyan babarózsaszín), de arra nem volt hajlandó, végül megegyeztünk a barnában (régebben azt is használtam).

Amikor megcsinálta, ilyesztően erős volt, de 1-2 órán belül beszívta a bőröm valamennyire, de még úgy sem volt szolíd. Viszont a fényképeken kizárólag így mutat jól.


A tesómat divatosan lilára sminkelte, a legjobb szó rá a megdöbbentő volt. Nem rossz egyáltalán, de a húgom se festi magát soha. Viszont a képeken marha jó az is.

2010. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!