Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mik a tapasztalatok a tengerpa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a tengerparti esküvővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy van e valakinek tapasztalata tengerparti esküvő terén.

Szeretnénk majd megújítani a fogadalmunkat és erre egy különleges helyszínen kerülne sor.


Mi papot szeretnénk és nem anyakönyvezőt.


Van valakinek tapasztalata ezen a téren?

Hogyan kell intézni?


2010. máj. 3. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Milyen jó hogy ekkora problémáitok vannak!


Menjetek el egy utazási irodába.

2010. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem miért kell parasztkodni?! mondjuk ez jellemző...:-S


Nem muszáj a kérdésre válaszolni, ha nem tudsz értelmeset mondani akkor kuss a neved. egyszerűen felháborító az irigység ami van az emberekben!!!


Ha a kérdező ezt szeretné, ezt csinálja, nem mondta senki, hogy ez probléma...


Kérdező bocsánat csak felhúztam magam:)

Szerintem gyönyörű lehet, ha van rá költségvetés, szerintem is érdemes egy utazási irodát keresni és nézelődni az árak között:)

Mennyi ideje vagytok házasok, hogy újra fogadalmat tesztek? :) Sok boldogságot (bocsi ha nem segítettem sokat)

2010. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Beszélj a pappal, meg az utazási irodával.

Miért kell egyből irigykedni? Végre egy boldog ember.

2010. máj. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hali!


Nem vagyunk jó módúak, de mivel az első esküvőnk elég szűkösre sikeredett, ezért 10 év után szeretnénk egy igazán emlékezeteset.

Mi lennénk ott és a gyermekeink.

Ez egy bensőséges szertartás lenne.


Az első hozzászólás, tehát teljesen hasznavehetetlen...


Neked második, köszönöm, hogy együttérzel!


Nem nagy puccparádét tervezünk.


Én még külföldön sem voltam, de ez egy nagy álom.

Remélem, hogy teljesül!

2010. máj. 3. 07:44
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Nem tudom, hogy milyen felekezetű pappal képzeltétek el, de én úgy tudom, vagyis, nekem azt mondta az egyik római katolikus pap ismerősöm, hogy csak megszentelt/felszentelt helyen lehet olyan esküvőt csinálni, amit ő be is jegyez az anyakönyvbe, tehát hivatalos. Ha olyan helyet találtok ami a tengerparthoz közel esik, netán arra néz és ott van egy kápolna akkor igen, lehet. De szerintem kérdezz meg egy papot és majd ő elmondja hogyan lehet.

2010. máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Mivel már össze vagytok házasodva, ezt a második házasságot nem kell bejegyezni sehová. Szerintem fizessetek be egy útra, egy utazási irodásánál, és ott egyúttal azt is beszéljétek meg, hogy egy helybéli pap egyik nap menjen ki a tengerparta, és egy egyszerű szertartás keretében adjon össze titket újra.

Nem hiszem, hogy nektek a papír kéne erről az alkalomról, nem?


Az első válaszoló pedig szánalmasan irigy. És ha csak ilyen problémái vannak a kérdezőnek, akkor mi van? Ez egy olyan oldal, ahol akármilyen kérdést fel lehet tenni, aki tud, az válaszol. Nem írja sehol, hogy csak hátrányos anyagi helyzetű emberek szociális gondjai kapcsán lehet kérdezni. Nem értem, mi ezzel a gond.

Bocs de én is felhúztam magam.

2010. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

en tengerparti orszagban lakom, jelenleg a tengerpart 25 perc vezetesre van tolem, de ha felepul az uj hazunk akkor kb 5 perc vezetesre lesz. Megsem tengerparton eskudtunk. Nem ebben az orszagban szulettem, 9 eve vagyok itt. Mi a hegyekben eskudtunk a kovetkezok miatt:

- tengerpart: mindenki latja a ceremoniat boldog es boldogtalan jarokelo, ott eppen napozo, surfozo etc... Ha nyar van itt baromi meleg van akar 45 fok is lehet arnyekban ennel tobb ha napon vagy. a fenenek sincs kedve izzadni egy szep feher ruhaban de akar masmilyenben sem. Ha tavasz es osszel van, foleg tavasszal sokszor esik az eso, tehat nem lenne klassz eppen esoben a tengerparton ott allni, sokszor ehhez igen eros szel is tarsul. van olyan itt h hoseg van 30++++ eszaki szel fuj, nalunk az a meleg mert a foldteke masik felen logok, es egyszer csak egy fel oran belul fogja magat a szel megfordul majd delrol a sarkvidekrol fuj es hippa hoppa a kanikulabol meg mindjart hideg lesz eros szellel. Ha feljebb mennek az orszagba a tropusokra ott is ki lennek teve a napi esozeseknek plusszban nagyon magas a para. lehet h nekem mar ugy a tenger fel sem tunik h itt lakom a kozeleben es nem hozza azt a varazsat... csak leirtam a hatranyait h mi miert nem dontottuk tengerpart mellett mikor megtehettuk volna meg kulfoldre sem kellet volna utaznunk...

2010. máj. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!