Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ajándékot vettél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vettél a párod testvérének esküvőjére?

Figyelt kérdés

A párom nővérének esküvője lesz.

Milyen ajándékkal lepjük meg őt, őket?

Hány forintos összegben illik ilyenkor ajándékot venni?

Te mi mindent segítettél a párod testvérének az esküvőjén és az esküvője előtt? Ki szervezze a leánybúcsút?

Milyen dolog pénzt adni az esküvőn?


2010. jún. 30. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
mi a testvéremtől egy szállodai ajándékutalványt kaptunk
2010. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagy együtt a pároddal? Milyen a viszonyod a menyasszonnyal? A lánybúcsút szervezzék cska a barátnői, ha nagyon puszi pajtások vagytok, szervezheted te is, de ez a legjobb barátnő feladata szerintem. Ajándék.. szerintem legjobban a pénz jön, pont itt olvastam egy kérdésben, hogy egy vékony, hosszú nyakú palackba tettek papírpénzt (amennyit tudtak, kis címletekben) jól lezárták és ráírták hogy vész esetén betörni. Így nem egy szokványos borítékot nyomsz a kezükbe, hanem egy vicces ajándékot. Hogy mennyit illik adni? Amennyit tudsz, általában annyit minimum szoktak adni, hogy azért a vacsora árát fedezze, ez fejenként olyan 5000 ft legalább.
2010. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nehogy már 5ezret...
2010. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fejenként kb. 10 ezer a költség rátok, tehát az illik megadni, meg egy kis pluszt is hozzá...attól függ hogy álltok anyagilag...
2010. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!