Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Apám újdonsült barátnőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám újdonsült barátnőjét meghívjuk az esküvői vacsira?

Figyelt kérdés

A polgárira az jön aki akar, sok embert csak arra hívtunk, távolabbi rokonokat is, a vacsora szűk családi körű lesz. Viszont ezt a nőt nem ismerjük, apám még be sem mutatta és valszeg nem is fogja. A vacsorára sem párosul hívtuk az embereket, például az egyik legkevesebb kollégánk lányát sem hívtuk, minek, nem ismerjük. Szűk családi körön belül persze együtt jönnek az emberek, például párom nagybátyja és családja, de őket ismerjük és tartjuk a kapcsolatot. Akkor ezt a nőt szerintetek? Mi nem akarjuk, főleg hogy apám meghívattatta ezt a nőt velünk, tök ismeretlenül. Apám nem lenne amúgy egyedül és nem ad a lagziba.

25N


2019. febr. 1. 12:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%

Akkor ezt már el is döntötted. Akkor meg minek ez az egész? Önigazolásnak?

Nem hívod meg és kész.

2019. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igen, kedves utolsó, azért kérdeztem, mert érdekelt, hogy jól gondolom-e. Ez az oldal erre való, meg infó gyűjtésre, a receptes oldal meg arra, hogy recepteket keressen az ember. Szívesen. :)
2019. febr. 1. 13:33
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a hozzászólásokat, így lehet, hogy valaki írta már. Nálam az döntené el, hogy nincs bemutatva a nő. Így nem hívnám meg a vacsorára. (Ha be lenne mutatva, akkor igen.)
2019. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, 10-es hozzászólásodban jól írod, csak éppen ez APÁD dolga lett volna, nem a nőé.
2019. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Illik? Ez hova van leírva, milyen hivatalos hatósági iratba, amit be KELL tartani? Miért, ha nem hívja meg?

🤣

2019. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ez attol is fugg, hogy milyen kapcsolatban vagy apukaddal. Es igen sokminden illik de nem az eskuvotokon, ott ti dontitek el, hogy kit lattok vendegul.

Viszont ha belegondolok en mit tennek(mind a ket szulomnek van elettarsa raadasul a szuleim koszono viszonyban sincsenek), hat nagy gondban lennek(leszek)..azt csinaljatok amit jonak lattok ez a ti napotok nem mase. Ha meg apukad mondjuk emiatt megharagszik es nem megy el az meg ot minositi nem teged.

2019. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vele jó kapcsolatban.
2019. febr. 3. 09:54
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívnám meg a helyedben. Apáddal se jó a kapcsolat, a nőt ráadásul nem is ismered. Ne etess a saját pénzedből a saját esküvődön egy idegent. Mondjuk én már akkor szóltam volna, amikor "meghívattatta" a csajt. De én már csak olyan vagyok, hogy nem tűröm, hogy parancsolgassanak nekem meg utasítgassanak.
2019. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Az mind szép és jó, hogy nem kell meghívnia az apja nőjét, és nincs olyan, hogy "illik".

Gondolom, a nőre sem fog vonatkozni a jövőben, hogy mondjuk meghívja a kérdezőt és a férjét magukhoz néha egy vasárnapi ebédre vagy kávéra, sütire.

2019. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#19

Persze, hogy nem fog rá vonatkozni. És? Mi ezzel a baj? Vagy mi a mondandód lényege?

2019. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!