Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Apám újdonsült barátnőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám újdonsült barátnőjét meghívjuk az esküvői vacsira?

Figyelt kérdés

A polgárira az jön aki akar, sok embert csak arra hívtunk, távolabbi rokonokat is, a vacsora szűk családi körű lesz. Viszont ezt a nőt nem ismerjük, apám még be sem mutatta és valszeg nem is fogja. A vacsorára sem párosul hívtuk az embereket, például az egyik legkevesebb kollégánk lányát sem hívtuk, minek, nem ismerjük. Szűk családi körön belül persze együtt jönnek az emberek, például párom nagybátyja és családja, de őket ismerjük és tartjuk a kapcsolatot. Akkor ezt a nőt szerintetek? Mi nem akarjuk, főleg hogy apám meghívattatta ezt a nőt velünk, tök ismeretlenül. Apám nem lenne amúgy egyedül és nem ad a lagziba.

25N


2019. febr. 1. 12:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Minek?

A TI esküvőtök, olyan embereket hívjatok meg, akikkel TI szívesen töltenétek együtt ezt a napot.

Nem is értem, hogy merül fel, hogy idegeneknek is ott kellene lenniük.

2019. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Akit nem ismertek, azt minek hívnátok? Csak plusz teríték.

Nem tartozik a kérdéshez, de én leírom. Tavasszal volt egy lagzi a családban és sajnos a menyasszony családja annyira eltolta a meghívásokat, hogy sok idegen volt, akiket ugyanúgy etetni, itatni kellett.

2019. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Szia, én nem hívnám meg. Be sem mutatkozott, és friss a kapcsolat. Az, hogy apukád mit szeretne, egy dolog. A te és párod esküvője lesz, az a lényeg, hogy ti ketten mit szeretnétek. Ha te nem szeretnéd meghívni, akkor ne hívd. Nem hagyd, hogy más döntse ezt el. Apukád egyedül fog állni? Hol? És? Testvéred van? Lesznek ott bőven, akikkel tud beszélni.
2019. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%

A szülő párját illik meghívni. A milyénken is voltak olyanok, akiket nem ismertünk addig. De a mi meghívóink olyanok voltak, hogy aki akar az hozzon +1 főt.

Megéri ezért összekapni apáddal?

2019. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

#4

"illik"?

Szerintem meg "illik" hagyni a házasodó párt, hogy jól érezzék magukat a nagy napjukon, a szeretteik körében.

2019. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ott tartunk, hogy illett volna, akkor a papának is illett volna bemutatnia a párját a családnak. Ha komoly a dolog. Ha nem akkor meg mit keresne ott csak azért mert egy éjszakát talán együt töltöttek
2019. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

#5


Bocsánat, azt hittem a kérdező mások véleményére is kíváncsi. Igazán sajnálom, hogy az enyém eltér másokétól.

2019. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívnám meg.
2019. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hívnám meg. Meghivatta? Jó vicc
2019. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Négyes, én elfogadom a Te véleményed is, de az, hogy Illik, na, nekem ettől hányingerem van. Nem, nem illik plusz egy főt etetni, itatni drága pénzért, aki arra sem hajlandó, hogy bemutatkozzon, hogy sziasztok, én vagyok apátok aktuális nője, 2 hónapja vagyunk együtt, szeretnék esetleg elmenni vele én is, ha nem gond. Szerintem ezt ILLIK.
2019. febr. 1. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!