Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyszerű fehér ruha masnival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű fehér ruha masnival?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az ilyen ruhákról?


Ehhez hasonlít, annyiban, h van rajta masni, kékes-zöldes színű, de a mell alatt van a masni, nem derékon.

[link]


Egyébként egyszerű, fehér, semmi gyöngy, semmi csipke.


Polgári esküvő lesz csak.

Ehhez mindenképp kell legalább kesztyű, ugye?

A virágnak pedig 1 szál kálát gondoltam, esetleg orchideával.

Az orchidea csak azért kellene, mert édesanyám kedvenc virága volt, és ő már nincs közöttünk, ezzel lehetne egy kicsit belecsempészni.

Hülyeség amit gondolok?


2010. jún. 29. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó gondolat, a ruha pedig gyönyörű. Én fekete szalaggal tudnám elképzelni, pár szál fekete kálával. Hiába a feketétől én még esküvőn sem tudtam elszakadni, imádom.
2010. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű a ruha, elképzelés.

"Az orchidea csak azért kellene, mert édesanyám kedvenc virága volt, és ő már nincs közöttünk, ezzel lehetne egy kicsit belecsempészni." Ezen meghatódtam:)

2010. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, elegáns, csinos, szép ruha, bár nekem más az ízlésem, tehát másikat választanék.

Biztosan nagyon szép leszel benne...:)

Sok boldogságot!

2010. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jó választás. Nagyon szép, egyszerű de nagyszerű!

A virág: szerintem jó ötlet lenne orchideát tenni, így kicsit anyud is ott lenne veled a nagy napon!


pl: [link]


[link]

sok boldogságot!

2010. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szépek az ilyen egyszerű ruhák és mindenkin jól állnak.a virágos elgondolás tényleg aranyos:-)

szerintem nem kötelező a kesztyű.nekem pl eszembe se jutna azt nézni a menyasszonyon,bár ,ha meggondolom,egész jól illene a ruhához így,h nincs neki pántja

sok boldogságoz

2010. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ehhez jobban hasonlít, de nem abroncsos, csak tüll van alatta:

[link]


A linket köszönöm, nagyon klassz, az a fekete szalagos, kinyomtatom, megkérdezem, tudnak-e ilyet:)

2010. jún. 29. 23:11
 7/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, újra megnéztem, a kála feketés, nem a szalag:)
2010. jún. 29. 23:12
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:52

Én húznék kesztyűt, de nem ezt a "középső ujjas bebújtatós, kézközépig érőt", hanem igazi kesztyűt, estélyihez valót, szerintem szép, elegáns ruhához, elegáns kesztyű, ne csak az a félmegoldás amit mostanában hordanak, persze ruhához illő árnyalatban, és anyagból, vagy anyagrátéttel, pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

esetleg ilyen:

[link]

2010. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A ruha gyönyörű, és szebb is, ha mell alatt lenne a masni...imádom a masnikat:D Az orchidea és a kála gyönyörű virágok...külön-külön! Én személy szerint vagy az egyiket választanám, vagy a másikat, és a te esetedben természetesen az orchideát.

Teljes kesztyűt azért nem húznék, mert akkor nem is az ujjamra húzza a férjem a gyűrűt, hanem egy anyagdarabra...az már nekem elveszi a varázsát. Ezért is preferálom a "félmegoldást", szerintem ezért is lett kitalálva. Mondjuk én semmilyen kesztyűt nem fogok húzni, de ha már kesztyű, akkor sokkal jobb az, amit a középső ujjra húzunk csak.

Sok boldogságot!! :)

2010. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a masnikat, de ha jó alakod van, ez a ruha nagyon szép lesz.
2010. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!