Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Virágos esküvői ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virágos esküvői ruha?

Figyelt kérdés
egy újságban láttam egyszer egy virág mintás esküvői ruhát és nagyon tetszett. Fehér volt maga a ruha, de volt rajta egy virágos rész...elmondani nem lehet, azt látni kell:) a lényeg, hogy én valami különlegeset szeretnék majd( még nincs tervben esküvő, de én már időben tájékozódom)és ehhez szeretnék ötleteket. előre is köszönöm(még a hülye válaszokat is)
2010. jún. 27. 02:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

ilyesmire gondolsz? Ez nekem is tetszik!


[link]

2010. jún. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
88%

Nekem virágos volt. Nagyon halvány, pezsgő színű ruha, az elején egy részen és a szoknya alján virághímzés bordóval.

Pici esküvőnk volt, de akik képeket láttak utána azok is sokan megkérdezték honnan van. Tetszett mindenkinek. Főleg nekem :)

2010. jún. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
86%
Én leginkább csak fehér menyasszonyi ruhákat láttam, ahol a virágok is fehérek. A legtöbb olyan diszkrét. De ha te tudod milyet szeretnél, esetleg varrasd meg majd. Mivel ez egy különleges nap lesz, lehet nyugodtan különleges a ruhád is.
2010. jún. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem szerintem ő ilyesmire gondol [link]
2010. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó menj már a fenébe.

Szerintem gyönyörű. Az enyém alul fehér, felül fekete volt, és az alsó fehér részen elszórva fekete hímzett virágok.

MÉg a kimondottan szőrszálhasogató fehér pártiak is megdícsérték.

2010. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb menyasszonyi ruhába a díszítésként virág minta van belehímezve fehérrel, ez annyira nem látszik, színes hímzéssel már jobban látszik, de van olyan is ahová más esetleg színes anyag van rávarrva és az virág mintás, nem tudom pontosan milyenre gondoltál?

De azért kerestem néhány képet:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] ez természetesen fehérben, csak kép nincs arról

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyen csak virág mintákkal?: [link]

Vagy valami ilyesmi?: [link]

[link] (a felénk néző, itt találod: [link] )

[link]

Remélem valamelyik olyan...

2010. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6 éve, mikor az esküvőnk volt, láttam egy fehér menyasszonyiruhát, amin elszórtan pipacsok voltak.

Nagyon szép volt, kép nincs róla, azt hiszem Héja-ruha volt.

2010. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ruhák vannak..olyan legyen a tiéd amilyen te magad vagy..amilyet szeretnél...:) én nagypofájú majom vagyok..tehát fehér ruha kilőve..tűzpiros hatalmas abroncsos ruhám lesz,,mély dekoltázzsal..és tűzpiros tüll fátyollal..
2010. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] nekem ez tetszik a legjobban, csak kár, hogy ilyen pupos a tartása a modellnek

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] ez is nagyon szép

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] szintén csodaszép

[link]

[link] szép...

[link]

[link] ez is gyönyörű

[link]

[link]

[link]

[link]


Az előbb láttam meg valamelyik kérdésnél ezt a szalont, szerintem érdemes lenne ide elmenned, tényleg szép virágos ruhák vannak itt, Bp-en, és Szegeden van üzletük.


tegnapelőtt 10:24 vagyok

2010. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!