Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Virágos ruha? Fontos!

Virágos ruha? Fontos!

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hol tudnék nyári, virágmintás ruhát venni? :) Esküvőre megyek augusztusban oda kéne. Ilyen kb. térdig érő virágmintásra gondoltam (ami lehetőleg a mell alatt húzott, mert elég kicsik a melleim..). Ilyet hol lehetne venni? És ehhez a ruhához illene egy ilyen szalmatalpú platform? (nem ilyen 8-9 centis, max 3-4, elég magas vagyok. ilyesmi: [link] )


Nagyon szépen köszönöm, ha segítetek :) Tényleg fontos lenne


17/L


2011. jún. 2. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

ahol én megnézném:

H&M, Bershka, C&A, Promod

vagy ha olcsóbban szeretnél kijönni szerintem kínaiban is találsz.

Szerintem inkább az lesz a gond, hogy ezek a nyári virágmintás ruhák nem annyira elegánsak vagy esküvőre valók, de ez már abszolút a te döntésed:)

én is esküvőre megyek augusztusban, én pl valami egyszínű koktélruhát jobban alkalomhoz illőnek gondolnék.

a cipőt pedig nehéz megítélni. szerintem ha vékony lábad, keskeny combod és szép bokád van akkor biztos jól áll, ha nem akkor kár vele kísérletezni. amúgy ezt sem tartom annyira elegáns megoldásnak.

2011. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igazából most nézegettem ruhákat és egy egyszínű is nagyon megtetszett. lehet, inkább olyan lesz.

cipő meg azért ilyen lenne mert ugye ennek kis sarka van ami nem néz ki hülyén, és utána még hordanám is... nem akarok 1 alkalomra venni.

amúgy a h&m stb üzletek jók nekem árban is :)

2011. jún. 2. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem a cipő nem olyan esküvős, de te tudod.

Ruci meg: takko, new yorker, c&a...

2011. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de mert mi a baj a cipővel?
2011. jún. 3. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem csk azért nem tetszik mert olyan parafás v fonottas a talpa és inkább utcára tudnám elképzelni. esküvőre vmi szép magassarkút, de te tudod, te fogod hordani. amiben jól érzed magad azt vedd fel.
2011. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nekem nagyon tetszik a cipő én ilyeneket hordok és imádom

de esküvőre ha valami elegánsabbat akarsz de ilyen telitalput bemész a deichmannba és televan elegáns telitalpukkal

2011. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!