Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőről bunkóság nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőről bunkóság nagyon korán eljönni?

Figyelt kérdés

Unokatestvérem esküvőjéről van szó, szombat este lesz, de én sajnos másnap dolgozom, méghozzá fél 7-től. Próbáltam szabadnapot kérni, de nincs olyan aki tudna cserélni velem, így muszáj mennem. El szeretnék menni a a szertartásra és a lagziba is, de legkésőbb 9 körül el kell jönnünk, mivel még 1 óra a kocsiút hazafelé. Inni se én, se a párom nem fogunk, mert ő vezet, nekem meg ugye meló másnap.


Szerintetek bunkóság így eljönni? A menyasszonytánc, minden előtt?


2018. júl. 27. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem bunkóság, de előtte beszéld ezt meg Velük, és ha kell/illő, rendezd le a menyasszonytánc költségét, nehogy úgy tűnjön mintha az elől menekülnétek.


Egyébként meg azt is megteheted,hogy most az egyszer kicsit fáradtabban mész dolgozni, aztán majd rápihensz.De természetesen ez attól is függ,hogy milyen munkakört látsz el.


A kollégáid megtehették volna,hogy megoldják a helyettesítésedet, vagy akár "beteg" is lehettél volna :) :(

2018. júl. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze, a pénzt odaadjuk előre, és beszélni is fogunk velük. Remélem nem lesz sértődés! Bár valószínű lesz jobb dolguk is mint rajtunk aggódni, csak anyukám beparáztatott egy kicsit.

A helyettesítést pont azért nem tudják megoldani, mert mindenki beteg vagy szabin van. És pénzzel bánok, úgyhogy fáradt se lehetek nagyon. :/

2018. júl. 27. 07:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek.

Szerintem csak kommunikáció kérdése. Ha ezt megbeszélitek a párral biztos nem fognak megsértődni Rátok, láthatják,hogy nem Ti terveztétek így, és biztos szívesebben maradnátok.

2018. júl. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se bunkóság ha előtte megbeszéled a menyasszonnyal/vőlegénnyel. Biztos meg fogják érteni.
2018. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság. Volt nekem is hasonló eset, én ráadásul csak a szertartásra mentem el, a lagziba már nem. Másnap munka volt, hülyén szervezték az esküvő időpontját, mert másnap amúgy is munkanap volt, nem is értettem, miért nem gondoltak arra, hogy lesz, aki nem tud úgy szabadságot kivenni, de ez már részletkérdés. Megértették a dolgot, nem volt belőle probléma.
2018. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normális ember ezt megérti, beszéld meg vele és ennyi...
2018. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 peca1000 ***** válasza:
50%

Ezen nem akadhat ki.


Én voltam már úgy, hogy rém unalmas volt a lagzi, kaja szinte semmi, hús meg pláne nem, mert az ifjú pár vegán volt, sütemény is kb. 20 emberre a 300 helyett.


Zene sem volt, untam magam, 21:00-kor màsnapi koránkelésre hivatkozva leléptem

2018. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság csak szóljál nekik.
2019. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!