Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyiket választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. jún. 16. 17:50
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Második:)

az első borzasztó, bocsi. Bár a fátyol túl sok, ha lehetne választani egy derékig érőt akkor tökéletes lenne.

2010. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim válasza:
hat ugy igazabol egyiket sem de ha valasztani kell akkor 1.
2010. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
kép alapján a 2.
2010. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Részemről inkább a csipkefüggöny, mint a kismamazsák.
2010. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
86%
Jólenne látni rólad egy képet. Ha világosabb bőröd van, akkor az első, ha sötétebb akkor a második. Testalkattól is függ, felkéne próbálni mind a kettőt. De ha csak a ruhákat nézzük, akkor engem a második jobban megfogott. (:
2010. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a 2. Az első olyan, mint egy hálóing.
2010. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Az első nekem olyan semmilyen. A második meg mintha ráesett volna a karnis a nőre függönyöstől...
2011. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim válasza:

Második*___*


7 éves tiní csay, 2 pasival=)

2011. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim válasza:
A második szerintem most divatosabb és jobban is néz ki, bár tény, hogy nehezebb jól hordani. Szerintem sokkal szebb, főleg ha az alakod is hasonló mint a képen. Az első az nagyon átlagos és tényleg olyan mintha kismama ruha lenne, vagy hálóing. De mondjuk a koszorúslányoknak lehet jó lenne mondjuk egy sötétebb árnyalatú barack színnel.
2011. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Hu nekem mind a 2 tetszik. De teljesen mas noknek valo a ketto(szerintem)

-az elso konyed nyari egy nyitott sokat neveto fiatal lanynak valo ez olyan tunderkes

-a masodik olyan elokello de a hosszu fatyol konzervativva is teszi(ez nem negativ ertelemben kell venni) Komoly non tudom elkepzelni kicsit olyan "tudja mit akar"


amugy teljesen egyetertek egy korabbi hozzaszoloval ha megprobalnad oket akkor mindjart joban erzed majd.

Ne feltetlenul a legszebb ruhat valaszd hanem azt ami a legjobban all.

Sok boldogsagot az eskuvohoz meg persze a kozos eletetekhez!:D

2011. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!