Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek érdemes nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes nagy esküvőt tartani ha a mennyasszony nem szeret táncolni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat en akkor a nagy eskuvo arabol szepen elhuznek az ujdonsult ferjemmel 10 napra Sheychelle-re, ott tartanank meg egy eskuvot a feher homokos tengerparton mezitlab :), es oceanon levo bungaloban lennenk 10 napot.

Es akkor az csak rolunk szolna, es nem arrol, hogy 100 akarhany ember jol erezte magat csak az ara nem.

Ha mar kiadok annyi lovet legalabb rolunk szoljon es egy eletre szolo elmeny legyen! szerintem persze

2010. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nagy esküvő sok meghívottal, de nagy lagzit ezek szerint nem érdemes. Tartsatok egy vacsorát vagy állófogadást utána.

Olyan esküvő legyen, ami a párnak megfelel, a többi ember le van... ha a menyasszonynak kínszenvedés lenne mondjuk végigtáncolni a násznéppel, akkor ne csináljátok, ne már olyan emlék maradjon meg, hogy "órákon keresztül olyan dolgot csináltam, amit nem szeretek, de rossz esküvőm volt"

2010. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
egyálltalán minek veszel el olyan nőt aki nem szeret táncolni ?
2010. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
nalunk forditva volt, a volegeny nem szerett tancolni, es megis jo volt a lagzi, 2 tancotunk osszesen egesz ejjel, egyutt, es en meg 2-3szor massal es minden oke volt, beszelgettunk a rokonokkal, mindenkivel szepen sorban, es jo volt.
2010. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

nem.

ha sokan vannak, alap a buli, tánc, el is várnák a vendégek is.

én is inkább utazásra költeném a pénzt.

2010. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes,engem is kilel a hideg már csak a menyasszonytánc gondolatától is.

Vannak más lehetőségek is a "pénz beszedésére", érdemes megkérdezni talán ( vagy körbenézni egy honlapon) egy esküvőszervezőt, biztosan találkozott már ilyesmivel.

2010. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
92%
Én is ezért nem szeretnék nagy esküvőt. Bizonyos okok miatt nem szeretek táncolni, leendő férjem szeret, Én viszont inkább akkor tartok kétszemélyes lagzit, vagy nem megyek el a lagzimra. Nem szeretnék táncolni, mert rosszul érezném magam az egész lagzin!
2010. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
No, nekem pont ezért nem volt lagzim!
2010. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
89%
Fhuu én a lagzimon végigtácolnám az estét.de persze szerintem is kicsit necces így..Bár attol még lehet lagzi (mindenkit vissza lehet szép udvariasan utasítani)De ha tényleg nagyon nem jön be neki ne eröltessétek;)
2010. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Nekünk most volt két hete egy kicsi esküvönk, nem csináltunk menyasszonytáncot, hanem otthon gitároztunk, énekeltünk, mindenki fergetegesen érezte magát!

2010. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!