Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhát illik felvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát illik felvenni esküvőre? 28/L

Figyelt kérdés
Az egyik haverunk esküvőjére vagyunk hivatalosak ami júliusban lesz.
2010. máj. 22. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

Lábujj közös strand pacsker, Hawaii mintás úszó gatya, trikó.

Remélem nem komoly a kérdés :)

2010. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne legyen túl kirívó, feltűnő. Ne legyen túl rövid vagy túl mélyen kivágott. Ne legyen nagyon rikító színű és ne legyen olyan színű mint a menyasszonyé. Fontos, hogy az a nap az övé, nem illik őt túlöltözni.
2010. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Fekete, fehér, piros ruhát nem illik felvenni esküvőre. Persze ez a szabály ma már annyiban módosult, hogy ha mondjuk a menyasszonynak bordó lesz a menyecskeruhája, akkor olyan színűt nem illik felvenni.

És jól írta a többit az előző!

2010. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kivéve az elsőét. Csak azon gondolkodom,hogy mivel az én testalkatom molett,ezért elég nehezen találok szép ruhákat magamra.Esetleg tudtok ebben segíteni,hogy milyen fazonú ruha legyen? Van még valami, jelenleg félhosszú hullámos hajam van, de le szeretném vágatni. Levágassam most vagy esküvő előtt inkább ne? Hosszú hajból sok mindent ki lehet hozni na de rövidből?
2010. máj. 22. 19:02
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Szörnyülködve veszem tudomásul, hogy a kérdés komoly... sajnálom.
2010. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

18:51-es vagyok :-)


Ha szoknyát szeretnél: A-vonalú, de ne túl bő legyen

Ha ruhát: mell alatt varrott vagy "megkötős, alul ismér A-vonal

Nadrág: ne legyen bő, ahhoz vegyél valamilyen A-vonalú felsőt vagy olyat, ami kicsit bővebb, de össze van húzva az alja

A Tescoban (ne hurrogjatok le) most nagyon sokféle jó szabású ruha illetve felső van. A C&A-ban is vannak vagy Takkoban.

2010. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem kell sajnálni! De azzal tisztában vagyok hogy nem lehet odaállítani farmerbe meg hasonló cuccban. Nem ezért tettem fel a kérdést. De fenntebb már leírtam hogy mivel molett vagyok nem áll jól rajtam mindenféle ruha. De látom te ma engem szúrtál ki hogy rajtam vezesd le a feszültséget ami a mai nap folyamán összegyűlt benned. Én meg ezért sajnállak! Egyébként ha nem tetszik a kérdés miért olvasod el vagy ne válaszolj rá és kész. Ja már értem feszültségoldás...
2010. máj. 22. 19:27
 8/10 A kérdező kommentje:
18.51 Nagyon köszönöm!
2010. máj. 22. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Lehet valami nyári ruha, ilyesmi:


[link]


[link]



[link]


vagy valami kis kosztüm:

pl:


[link]


vagy csinos felső elegáns nadrággal/szoknyával


[link]


vagy lehet estélyi ruha (attól függ,mennyire lesz "puccos" buli)


[link]


DE: ne legyen fekete se fehér és ne legyen "szebb" mint a menyasszonyé.

(tudom,a linkekben van ahol fekete a ruci,de inkább a formákra,szabásra koncentráltam:)

2010. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi a linkeket ezek közül már biztos tudok választani.Köszönöm!
2010. máj. 22. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!