Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Esküvőre kísérőként milyen...

Esküvőre kísérőként milyen ruhát illik felvenni?

Figyelt kérdés
Barátom anyukája esküszik és én csak kísérem a barátomat, de nem tudom milyen ruhában is illene lennem. Barátom azt mondta, hogy nem kell egy kis estélyiben megjelennek... De hát nem tudom mit vehetnék fel. Kérlek adjatok konkrét tanácsot! Ha lehet képeket is mutathatott, hogy körülbelül mire gondoltok.
2011. jún. 19. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen elegánsabb ruha vagy kosztüm megteszi.
2011. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom,hogy a barátod anyukája sem habos-babos földig érő menyasszonyi ruhában esküszik.Az ő ruhájából következtethesz arra,mit is vegyél fel.Ha kosztümben,te is vehetsz fel ilyesmit,ha könnyű nyári ruhában,akkor te is választhatsz egyszerű fazonú,nem mintás, vagy szolíd mintás nyári ruhát. A legcsinosabb szerintem mindig a legegyszerűbb,egy fiatal lány amúgy is csinos,bármit vesz is fel(kivéve,ha nagyon színes,mintás,túl sexy ruhát választ,mert az ilyenkor ciki)
2011. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a párodat, hogy mekkora lesz a "banzáj"... Ha nagy lakodalom lesz, nagy ruhával stb, akkor egy szolidabb koktél ruhát vennék fel.

Amint már feljebb is mondták, ha csak egy polgári kis esküvő lesz szolídan, akkor elég egy csinos szoknya, valami szép blúzzal, esetleg egy csinosabb nyári ruha... Ami nem egy tipikus nyári ruha, de nem is koktélruha, valahol a kettő közötti átmenet. Pl.: ilyesmit tudnék elképzelni:

[link]

Szerintem ami fontos, hogy minél egyszerűbb legyen, egyszínű, illetve nem túl csilli-villi hiszen nem bulizni mész, hanem egy esküvőre. Illetve a menyasszonyt sem illik lekörözni öltözködésben, ezért "nem illik" pl talpig fehérben megjelenni. Legalábbis felénk nem. :) De talpig feketében sem, azt is illik megtörni valamilyen színnel. :)

2011. jún. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez gyönyörű!!!

Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz, ilyesmit vennék fel.

2011. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!